• Nasze domki

  Herbals & SPA to całoroczne domki w drzewach oraz na plaży z pełnym umeblowaniem, znajdujące się w doskonałej lokalizacji z widokiem na jezioro oraz w odległości 300 m od morza.

  Wyposażone są w kominek oraz saunę solną lub jacuzzi i panoramiczne okno z widokiem na jezioro.

  Dla dzieci

  W HT Houseboats dbamy o naszych najmłodszych Gości. Specjalnie dla dzieci i ich rodziców przygotowaliśmy wiele udogodnień i atrakcji. Komfort, bezpieczeństwo i dobra zabawa – oto, co oferuje hotel przyjazny rodzinie.

  Kuchnia

  Bogate śniadania dostarczane są każdego dnia prosto do twojego apartamentu. Serwowaną obiadokolacje przygotowujemy z produktów sezonowych, wyłącznie od miejscowych dostawców.

  SPA

  Każda wizyta w pływającej saunie na wodzie pozytywnie wpłynie na organizm ludzki i wygląd skóry, a masaże wykonywane w domku z widokiem na jezioro zapewnią relaks i poprawę samopoczucia.

  Aktywności

  Na terenie HT Houseboats jest wiele ciekawych atrakcji zarówno bezpłatnych jak i dodatkowo płatnych. Przygotowaliśmy udogodnienia dla dzieci i ich rodziców.

  Oferty specjalne

  Pobyt w domku na plaży to pomysł na spędzenie krótkiego urlopu nad morzem, romantycznych chwil w życiu, urodzin i jubileuszu oraz rodzinnych świąt.

  Biznes

  Zaplanuj konferencję w nietypowym, ciekawym miejscu. W funkcjonalnej i nowocześnie wyposażonej, pierwszej na świecie pływającej sali konferencyjnej.
  Herbals & SPA oraz HT Houseboats – domki na wodzie to wyjątkowe miejsce do wspólnych spotkań, zabawy, ale także pracy.

  Kontakt

  Herbals & SPA
  6 Marca 2
  76-032 Mielno, Polska
  tel. +48 531 777 111
  info@herbalsglamping.eu