Mapa ośrodka wypoczynkowego nad morzem

Domki na wodzie, w drzewach i na plaży w Mielnie

A Aster

B Basil

CR Coriander

CN Cinamon

CS Crocus

D Daisy

G Ginger

LR Lavender

LM Lemon Balm

LE Lovage

LS Lemongrass

LY Lily

M Mint

O Oregano

P Poppy

RE Rose

RY Rosemary

S Sunflower

T Tulip

VA Vanilla

VT Violet

Recepcja

Parking

Sauna

Ogródek
ziołowy

Rowery

Boisko

Mini park linowy

Plac zabaw

Ognisko

Trampolina

Sezonowy basen

Motorówka

Kajaki, rower wodny, Ponton z silnikiem, Skutery wodne, Ponton RiB;

Ośrodek wypoczynkowy nad morzem

Zapraszamy do zapoznania się z mapą hotelu i SPA w Mielnie, która obejmuje wszystkie obiekty znajdujące się w jego obrębie. Ośrodek wypoczynkowy nad morzem to przede wszystkim domki na wodzie, w drzewach i na plaży. Nasze domki zapewniają prywatność i wygodę. Są komfortowo urządzone, z dostępem do Internetu. W każdym z nich znajduje się kominek, który uprzyjemni Państwu pobyt. Przeszklone ściany pozwalają na podziwianie panoramy jeziora. Domki znajdują się w odległości 300 m od morza. Do wyboru jest 21 domków dla 2, 4 i 6 osób. Każdy z nich wyposażony jest w klimatyzację, kuchnię i łazienkę. Cześć z nich posiada jacuzzi.

Recepcja to miejsce, w którym uzyskają Państwo wszelkie informacje oraz pomoc. Czekają tu rzeczy niezbędne dla dziecka, jak np. przewijak, ręczniki, elektroniczna niania, zabezpieczenia kontaktów, itp. Tu uzyskają Państwo informację o najbliższej aptece czy lekarzu pierwszego kontaktu. Dzieci znajdą tu książeczki, kolorowanki, gry rodzinne. Do aktywnych zabaw zaprasza sala zabaw. Bezpieczna przestrzeń z zabawkami sensorycznymi, bujakami, basenem z piłeczkami, gry planszowe. Dzieci z pewnością nie będą się u nas nudzić.

W recepcji możecie Państwo skorzystać z wyposażenia dla psów w postaci misek, mat higienicznych, kapoków i zabawek. Dysponujemy apteczką dla psów i kontaktem do zaprzyjaźnionego weterynarza. Koło recepcji wystawiona jest miska z woda dla czworonogów. 

Restauracja w naszym ośrodku wypoczynkowym

Kolejnym punktem na mapie jest restauracja. Zadba ona o dostarczanie do domków śniadania oraz obiadokolacji przygotowanych z lokalnych, sezonowych produktów. Ośrodek wypoczynkowy w Mielnie przewiduje udogodnienia w restauracji dla rodzin z dziećmi. Mogą Państwo liczyć na specjalne menu dla maluchów, sztućce i naczynia dla nich przeznaczone, a nawet podgrzewacze do butelek. Dorośli znajda tu przepyszne dania, jak np. smażone lub grillowane ryby. Można tu zamówić romantyczną kolację przy świecach. Kawiarnia i bar to miejsca, w których mogą Państwo delektować się aromatyczną kawą, domowym ciastem, regionalną herbatą. Na gości czekają drinki oraz koktajle alkoholowe i te bez dodatku alkoholu.

Dla dzieci znajdziecie Państwo na mapie plac zabaw z huśtawkami, zjeżdżalniami, hamakami, mini park linowy, trampolinę. Dorośli z pewnością zainteresują się basenem sezonowym, boiskiem do piłki nożnej, koszykówki, siatkówki oraz kortem tenisowym. Czeka na nich również wypożyczalnia kajaków, rowerów wodnych, pontonów z silnikiem, skutery wodne oraz motorówki. Z pewnością zainteresuje Państwa nasze Spa. Pływająca sauna na wodzie to propozycja dostępna bez ograniczeń. Pomoże się zrelaksować i wypocząć. Mogą też Państwo zamówić różnego rodzaju masaż lub peeling, który wykonywany jest w domku gościa.

Na mapie znajdą Państwo parking, ogródek ziołowy, pełen aromatycznych roślin i miejsce na ognisko, które można rozpalić wieczorem. Kolejną pozycją na mapie są rowery. Mogą tu Państwo wypożyczyć rower w każdym rozmiarze dla osób dorosłych i dla dzieci. Dla firm przygotowaliśmy pływającą salę konferencyjną. Każda z pozycji znajdujących się na mapie ma na celu uprzyjemnić Państwa pobyt u nas.