Wigilia i Święta Bożego Narodzenia nad morzem

Boże Narodzenie nad morzem

A gdy zabłyśnie gwiazda w błękitnej dalekości, będziemy z sobą dzielić Opłatek – chleb Miłości. A łamiąc okruch biały, wśród nocy świętej ciszy, niechaj się serca nasze Jak dzwony rozkołyszą. Spędź Wigilię i Święta Bożego Narodzenia nad morzem.

Informacje o rezerwacji​

OFERTA ZAWIERA

dodatkowo

Atrakcje w cenie pobytu na świeżym powietrzu

lobby:

Oferta dodatkowo płatna​

dla efektu wow

Zapraszamy Państwa do spędzenia pięknego czasu Bożego Narodzenia w naszych wyjątkowych domkach nad morzem, położonych nad malowniczym jeziorem Jamno. Zapewniamy Państwa, że świętowanie na łonie natury ze wszystkimi udogodnieniami cywilizacji na wyciągnięcie ręki to sposób na wspaniały wypoczynek. Spokój, cisza, piękne zachody słońca – pobyt z dala od miejskiego zgiełku i licznych obowiązków przez całe Święta. Czy to nie brzmi jak bajka? Komfortowe i rodzinne – takie będzie Boże Narodzenie nad morzem w wyjątkowym obiekcie Herbals Glamping.

Święta Bożego Narodzenia nad morzem.
wyjedź z rodziną do Mielna

Oferujemy wypoczynek w domkach o wysokim standardzie, których położenie i wyposażenie zadowoli nawet najbardziej wymagających gości. Do Państwa dyspozycji oddajemy domki dla 2, 4 i 6 osób. Możecie zorganizować wspaniałe Święta Bożego Narodzenia nad morzem dla siebie i swoich bliskich. Każdego dnia dostarczymy do domku wykwintne śniadanie oraz smaczną obiadokolację. Dbamy o komfort pobytu naszych gości, a Państwo możecie skupić się na odpoczynku. Przez cały pobyt do Państwa dyspozycji pozostaje nasza recepcja Herbals Glamping, na której znajdziecie Państwo bogaty zestaw gier planszowych dla całej rodziny, kolorowanki dla maluchów, akcesoria dla dzieci i niemowląt, książki, zabawki dla zwierząt oraz niezbędne numery telefonów do aptek, lekarzy rodzinnych i weterynarza. W razie niepogody w restauracji utworzyliśmy kącik dla dzieci z basenem kulkowym, stołem do bilardu oraz piłkarzykami. Chcecie Państwo samodzielnie przyrządzać posiłki dla swojej pociechy? Zachęcamy do zapoznania się ze specjalnie opracowanym menu dla dzieci, które spotyka się z uznaniem mam małych niejadków. Jedzenie jest podawane na pięknej dziecięcej zastawie. Do Państwa dyspozycji oddajemy krzesełko do karmienia oraz jednorazowe śliniaki, by cała rodzina mogła zjeść wspólnie posiłek. Domki na wodzie są położone zaledwie 300 metrów od Bałtyku. Powietrze jest zimą najbardziej bogate w jod, dlatego zachęcamy Państwa do spacerowania brzegiem morza i po pięknej miejscowości Mielno.