Święta wielkanocne nad morzem

RODZINNIE W WIELKANOC Z OBIADOKOLACJĄ

Rodzinnie w Wielkanoc, Wielkanoc to czas pełen radości i rodzinnej atmosfery. Poczuj bliskość morza, jeziora, sosnowych lasów i szerokich piaszczystych plaż w domku na drzewie. Pyszna domowa kuchnia i codzienne wschody słońca nad jeziorem widziane z Twojego okna idealnie uzupełnią błogi, wielkanocny wypoczynek.

Już od 400 zł/os noc

Informacje o rezerwacji​

OFERTA ZAWIERA

dodatkowo:

Atrakcje w cenie pobytu na świeżym powietrzu

lobby:

Oferta dodatkowo płatna​

dla efektu wow

WIELKANOC NAD MORZEM

Wielu z nas Wielkanoc kojarzy się ze świątecznymi porządkami oraz długimi godzinami spędzanymi w kuchni, w czasie których przygotowujemy świąteczne potrawy. Sam czas świętowania również daleki jest od ideału i rzadko oznacza prawdziwą radość i wypoczynek. Na szczęście nie musi tak być! Wielkanoc możesz bowiem spędzić w towarzystwie najbliższych, w przepięknych okolicznościach przyrody, zdała od obowiązków i trosk. Gdzie? Oczywiście w Herbals Glamping nad morzem! Przyjeżdżając do naszego ośrodka możesz liczyć na bliskość morza, jeziora oraz pięknej, piaszczystej plaży. Urzeknie Cię również zapach sosnowych lasów i malowniczy, zniewalający widok z okna domku na drzewie. O Twoje samopoczucie zadbamy już od pierwszych chwil pobytu. Dodatkowo, dla naszych Gości możemy przygotować również prezent powitalny w postaci bukietu czerwonych róż i kosza owoców.

ŚWIĘTA WIELKANOCNE NAD MORZEM

Spędzając Wielkanoc nad morzem w Herbals Glamping spodziewaj się niezapomnianego, świątecznego śniadania w Niedzielę Wielkanocną i Poniedziałek Wielkanocny. W okresie Świątecznym w menu znajdziecie też dodatkową wkładkę do menu! Warto zwrócić na nią uwagę. Goście odwiedzający Herbals Glamping, którzy zdecydują się spędzić z nami Świata Wielkanocne, z pewnością nie będą narzekać na nudę! Czeka na nich bowiem moc atrakcji, zarówno tych bezpłatnych, jak i tych, za które zdecydowanie warto dopłacić. Bezpłatnie mogą korzystać z kajaków, roweru, tandemu, rowerka wodnego i pontonu z silnikiem. Opłaty nie wymaga również grillowanie oraz gra na boisku do siatkówki, koszykówki czy piłki nożnej. Wraz z bliskimi możesz również bez ograniczeń korzystać z sezonowego basenu, sauny pływającej oraz miejsca na ognisko. Nudzić nie będą się również Twoje dzieci, dla których przygotowaliśmy świetnie wyposażony plac zabaw oraz mini park. W chłodne, deszczowe dni zachęcamy do skorzystania z gier planszowych dostępnych w naszej recepcji oraz z wewnętrznej sali zabaw. To nie koniec udogodnień dla dzieci – rodzice mogą wypożyczyć dla nich łóżeczko, krzesełko do karmienia oraz wanienkę. Herbals Glamping to nie tylko doskonałe miejsce, aby wypocząć i naładować baterie. To także wysokiej klasy SPA, w którym zatroszczysz się o swoje samopoczucie i zdrowie. Zamierzasz spędzić u nas rodzinne Święta Wielkanocne? Gdy Twoje dzieci będą korzystać z dostępnych atrakcji. Ty możesz również zrelaksować się w pływającej saunie wodzie. Długie spacery po plaży, piesze i rowerowe wycieczki, wspaniałe widoki i pobyt w komfortowym, wygodnym domku – prawda, że brzmi zachęcająco? Tak może brzmieć opowieść o Twoich rodzinnych świętach nad morzem, jeśli tylko się na nie zdecydujesz! Nie czekaj i już dziś zarezerwuj pobyt!