Polityka obiektu wobec zwierząt

Regulamin przyjmowania zwierząt w obiekcie HT Houseboats i Herbals & SPA. Obiekt jest przyjazny psom, nie wyraża zgody na przyjmowanie innych zwierząt. Opłata za psa w obiekcie wynosi 70 zł/doba.

  1. Pobyt psów na terenie obiektu wymaga akceptacji recepcji, która odbywa się na etapie rezerwacji pobytu.
  2. Właściciel zwierzęcia oświadcza, że zwierzę jest zdrowe i nie stanowi zagrożenia dla innych zwierząt i ludzi.
  3. Na terenie obiektu HT Houseboats i Herbals & SPA, Właściciel pupila zobowiazany jest wyprowadzania psa wyłącznie na smyczy i każdorazowego sprzątania odchodów pozostawionych przez swoje zwierzę.
  4. Właściciel zobowiązany jest posiadać własne posłanie dla zwierzęcia.
  5. Wszystkie szkody powstałe z winy zwierzęcia, na mieniu obiektu bądź innych Gości oraz zabrudzenia wymagające dodatkowej pracy będą indywidualnie wyceniane, a ich kosztami będą obciążeni Właściciele np. za zabrudzoną lub uszkodzoną pościel.
  6. Niedopuszczalne jest wykorzystywanie ręczników i bielizny pościelowej, które są wyposażeniem domku dla potrzeb zwierząt, przebywanie zwierzęcia na łóżku i sofach oraz załatwianie potrzeb fizjologicznych w pokojach.
  7. Ze względów bezpieczeństwa, sprzątanie pokoi, w których są zwierzęta odbywa się wyłącznie w obecności właściciela, bądź w czasie nieobecności zwierzęcia w pokoju.
  8. Właściciele zwierząt są odpowiedzialni za zastosowanie się do regulaminu obiektu dotyczącego zachowania ciszy nocnej w obiekcie i niezakłócania spokoju innym Gościom.
  9. Możliwe jest przebywanie w Restauracji z psem – wyłącznie na smyczy i przy niezakłócaniu pobytu innym Gościom
  10. Właściciel oświadcza, że zapoznał się z regulaminem pobytu zwierząt w obiekcie HT Houseboats i Herbals & SPA i akceptuje jego zapisy.