Bon turystyczny – sprawdź, gdzie warto go wykorzystać

W trakcie wakacji ważnym benefitem dla rodzin z dziećmi są wprowadzone bony turystyczne. Rodzice mogą użyć ich do opłacenia pobytu w wyznaczonych placówkach, zapewniając dzieciom i sobie wiele niezapomnianych wrażeń z urlopu. Z tego względu wiele osób zadaje sobie pytanie, do którego miejsca najlepiej wybrać się ze swoimi pociechami?

Czym jest bon turystyczny?

Bony turystyczne to nowy benefit, z którego mogą skorzystać rodziny udające się na wakacje w Polsce. Bony wydawane są w formie elektronicznej, a ich wartość wynosi 500 zł na każde dziecko. Rodziny mogą wykorzystać dofinansowanie do płatności za usługi hotelarskie lub imprezy turystyczne, realizowane przez przedsiębiorcę turystycznego lub organizację pożytku publicznego na terenie kraju. Bony turystyczne mają być pomocą dla polskich rodzin i branży turystycznej, związaną z osłabieniem gospodarki ze względu na pandemię COVID-19. Jak skorzystać z bonu turystycznego? Wystarczy zarejestrować się na Platformie Usług Elektronicznych ZUS i złożyć wniosek o przyznanie benefitu.

Cel? Morze!

Dla osób chcących udać się na wypoczynek z dziećmi nad morzem, aby pływać, opalać się i podziwiać widok fal rozbijających się o brzeg, a do tego wraz z dziećmi korzystać z wielu rozmaitych atrakcji, bez wątpienia idealnym miejscem do wykorzystania bonu turystycznego będzie Herbals & SPA – namioty typu glamping nad morzem. Glamping to połączenie słów glamour i camping, które oznacza luksusowego domki pozwalające poczuć się jak na kempingu, ale bez cierpienia z tego powodu niewygód. To idealna przestrzeń dla rodzin z dziećmi, którzy pragną odpocząć, spędzić niezapomniane chwile i przeżyć moc cudownych przygód.

Herbals & SPA – wakacyjne atrakcje

Jeśli ktoś chce zapewnić swoim dzieciom ogrom cudownych wrażeń i wiele atrakcji, a jednocześnie samemu wypocząć i spędzić czas z rodziną, to miejsce okaże się być idealne. Co oferuje wczasowiczom Herbals & SPA? Zarówno dla tych najmłodszych, jak również i dla tych nieco starszych dzieci został przygotowany między innymi wewnętrzny kącik z kolorową przestrzenią, w którym znajdują się baseny z kulkami, zabawki sensoryczne, gry, książeczki i inne dodatki. Ponadto na terenie obiektu znajduje się mini park linowy, w którym czas będzie upływał na świetnej zabawie, a uśmiech z dziecięcych twarzy z pewnością nie zniknie na długi czas. Poza tym różnorodne planszówki, boiska do gry, piłkarzyki i ogrom innych atrakcji, przy których nie można narzekać na nudę!

Aktywne spędzanie czasu z rodziną

Dla prawidłowego rozwoju dzieci bardzo ważne jest, aby zapewniać im możliwość aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. W Herbals & SPA każde dziecko będzie mogło w pełni aktywnie spędzić każdy niemal dzień. Pływanie kajakiem lub na pontonie, gra w ping – ponga, tenis ziemny, wycieczka rowerowa malowniczymi ścieżkami rowerowymi – ogrom możliwości, dzięki którym będzie to wyjątkowy czas dla całej rodziny. iż w naszym obiekcie doba może wydać się zbyt krótka. Wybierając aktywne wakacje z dziećmi, można zapewnić im niezapomniane wspomnienia ze wspólnej zabawy na terenie obiektu i oczywiście moc atrakcji nad Morzem Bałtyckim.

Menu restauracyjne dopasowane do każdego

A po całym dniu beztroski i zabawy idealne okaże się pyszne jedzenie w restauracji, która także znajduje się na terenie obiektu Herbals & SPA. W menu restauracyjnym znajdują się także specjalne dania przygotowane dla maluszków, tak aby rodzice z bardzo małymi dziećmi także nie mieli problemów z zapewnieniem im posiłków. Możliwość delektowania się zdrowymi, smacznymi i pełnowartościowymi daniami przez całą rodzinę to zwieńczenie atrakcji, które swoim wczasowiczom oferuje Herbals & SPA.

Klimatyczne i ekologiczne namioty Herbals & SPA to wyjątkowe miejsce do spędzenia niezapomnianych wakacji z całą rodziną nad morzem. Możliwość wykorzystania bonu turystycznego, który w znacznej części obniży koszty pobytu sprawia, że warto rozważyć spędzenie urlopu blisko natury, korzystając z zalet glampingu!