Park linowy – atrakcja dla dużych i małych. Jakie wyzwania czekają tu na śmiałków?

Znamy takie miejsce, w którym chodzenie po drzewach jest na porządku dziennym i dostarcza mnóstwa frajdy – to park linowy! Wszystkie rodziny, które miały okazję przekonać się o tej “nieziemskiej” atrakcji zapewne wiedzą, o jakich emocjach mowa. Z kolei tych, które jeszcze tam nie zawitały – zapraszamy do mini parku linowego w Herbals Glamping – taka atrakcja to doskonałe urozmaicenie pobytu zarówno dla rodziców, jak i dzieci. Jakie wyzwania czekają tu na śmiałków?

Parki linowe – co warto o nich wiedzieć?

Parki linowe to tory przeszkód zawieszone na drzewach – atrakcja dla dużych i małych w zależności od stopnia trudności wspinaczki. To oznacza, że Waszym zadaniem będzie pokonanie toru przeszkód znajdującego się na wysokości, będąc zabezpieczonym do lin asekuracyjnych.

Musicie wiedzieć, że każda trasa linowa podzielona jest na odcinki zakończone drewnianą platformą – która “sygnalizuje”, że dany odcinek został pokonany i czeka Was kolejny etap. Cała zabawa jest jak najbardziej bezpieczna, a Wam podczas pokonywania kolejnych trudności, towarzyszy charakterystyczny dreszczyk emocji. Chcecie przekonać się na własnej skórze, jak to jest zostać na kilka chwil Tarzanem, wspinającym się po lianach? Park linowy Wam to umożliwi!

Jakie przeszkody “na wysokości” czekają na odważne rodziny w parkach linowych?

Trampoliny i ścianki wspinaczkowe to częste elementy, które urozmaicają trasę w parku linowym, a także pozwalają wypracować uczestnikom koordynację, równowagę i podszkolić swoje zręcznościowe umiejętności.

Dużym zainteresowaniem cieszą się zwłaszcza tyrolki, czyli dynamiczne zjazdy na stalowej linie na specjalnym karabinku z rolkami. Huśtawki i belki to kolejne elementy, które zapewniają uczestnikom niezapomniane emocje, a tor jest dzięki temu bardziej dynamiczny. Zamiast zjazdów wolicie skoki? Do Waszej dyspozycji są także trampoliny, na których również będziecie mogli wyszaleć się po wszystkie czasy! W niektórych parkach linowych, szczególnie tych o zaawansowanym stopniu trudności, spotkać możecie jeszcze jedną atrakcję – skok wahadłowy, czyli ogromną huśtawkę zamontowaną między dwoma drzewami.

Mini park linowy w Herbals Glamping – tu przeżyjecie niezapomnianą, rodzinną przygodę!

Na terenie domków w drzewach Herbals Glamping i Ht Houseboats mieści się mini park linowy – tę atrakcję przygotowaliśmy dla gości naszego hotelu, którzy chcą wprowadzić odrobinę aktywności fizycznej do swojego wypoczynku nad morzem. Plan parku jest tak przemyślany, aby każdy uczestnik zabawy znalazł coś dla siebie i niezależnie od swojej kondycji potrafił przejść trasę.

Nie zabraknie tu typowych rozrywek charakterystycznych dla tego typu miejsc, a więc wspinaczek po drewnianych przeszkodach zawieszonych na linkach, zjazdów tyrolskich, piaskownicy dla najmłodszych i innych niespodzianek, które uświetnią Wam pobyt w naszym hotelu.

Jeśli na samą myśl o dniu tak pełnym wrażeń przebieracie z ekscytacji nogami – nasz mini park linowy to obowiązkowy punkt Waszego pobytu w Mielnie – czekamy z niecierpliwością na wszystkie rodziny spragnione niezapomnianej przygody!

mini park linowy dla dzieci