wakacje z psem nad morzem

Herbals&SPA – hotel przyjazny psom

Wakacje należą się nie tylko ludziom! Psy też chcą czegoś od życia. Zamiast zostawiać swojego pupila w domu, zabierz go ze sobą na urlop. W naszym ośrodku znajdziesz mnóstwo udogodnień, dzięki którym Twój pies będzie się czuł jak u siebie, a nawet lepiej!

Zabierz psa nad morze

Nasz ośrodek jest przyjazny psom, bo sami kochamy zwierzęta i wiemy, jak trudna jest dla każdej ze stron dłuższa rozłąka. Jesteśmy świadomi również, że nasi gości nie zawsze wszystko ze sobą zabiorą podczas pakowania. W związku z tym w Herbals&SPA Twój pies ma zapewnione:

  • miski, koce i maty higieniczne, dzięki czemu nie musisz niczego ze sobą zabierać – artykuły pierwszej potrzeby w przypadku psa są dostępne na miejscu,
  • apteczkę. Nic tak nie potrafi zepsuć wymarzonego urlopu, jak cierpienie czworonoga. W ferworze pakowania może się zdarzyć, że zapominamy o apteczce dla psa, dlatego oferujemy ją na miejscu. Dzięki niej możesz np. przyciąć psu pazury, czy użyć środku przeciw kleszczom i pchłom,
  • w razie konieczności służymy kontaktem do zaprzyjaźnionych weterynarzy. Szybka pomoc to podstawa, dlatego możesz na nas liczyć nawet w najtrudniejszych przypadkach,
  • skoro jesteśmy nad morzem, to i psom przydadzą się kapoki, które również u nas znajdziesz,
  • zapomniałeś zabawki dla psa? Nie musisz się po nią wracać, mamy solidny zestaw psich zabawek na terenie ośrodka,
  • wyznaczyliśmy specjalny kosz na psie odchody, jak również udostępniamy worki do ich sprzątania,
  • chcesz pojechać z psem na rowerze? W naszym ośrodku znajdziesz dodatkowe koszyki, w których z łatwością przewieziesz czworonoga. 

Ponadto w naszej recepcji znajduje się dodatkowa miska z wodą oraz karma, z której Twój pupil może skorzystać w każdej chwili. Jeśli chcesz być przygotowany absolutnie na wszystko, zabierz sobą kartę szczepień psa. 

Nie musisz się martwić, że Twój pies komukolwiek przeszkadza

Wynajmując domek w naszym ośrodku, nie musisz martwić się o to, że Twój pies będzie przeszkadzał sąsiadom, jak to czasami ma miejsce w standardowych hotelach. Poza tym oferujemy rozległy teren, na którym Twój pupil będzie czuł się swobodnie. Nasze domki są rozstawione w zaplanowany sposób, dzięki czemu nikt nikomu nie przeszkadza. Do tego bliskość jeziora – pies może się w nim wykąpać, jeśli tylko najdzie go na to ochota. w lato pies może skorzystać z przygotowanego basenu. Oczywiście po naszym hotelu przyjaznym dla psów czworonóg nadal musi poruszać się na smyczy. W domkach znajdują się tarasy zamykane na furtkę,

Dlaczego Mielno?

Chociaż kojarzymy Mielno z imprezowym latem, to w przypadku naszego ośrodka stawiamy na prywatność i aktywny relaks. W przypadku zwierząt domowych trudno to sobie inaczej wyobrazić. Mielno i okolice to doskonały teren do spacerów z czworonogiem. Jednym z ciekawszych miejsc jest las między Mielnem a Mielenkiem, gdzie Twój pies będzie mógł rozprostować łapy i poczuć, że faktycznie jest na wakacjach. W Mielnie większość plaż jest dostępna dla osób z psami. Łącznie tylko na 3 km piaszczystego brzegu w gminie Mielno funkcjonuje zakaz wprowadzania psów. Lepiej przestrzegać tego zakazu – w razie jego złamania grozi właścicielowi nawet do 500 zł grzywny. 

Oczywiście wypoczynek u nas to nie tylko udogodnienia dla psa. Dla naszych gości również oferujemy szereg atrakcji, dzięki którym urlop z ulubionym czworonogiem będą fantastycznym doświadczeniem. Poza pięknymi widokami na jezioro Jamno proponujemy szereg atrakcji – od pływającej sauny po masaże. Wszystko to w funkcjonalnym domku na drzewie, w którym komfortowo przebywać może cała rodzina – również z psem. Zarezerwuj swój nocleg już dziś!