hotel z aktywnościami

Jak nie stracić formy na urlopie? Wybierz hotel z aktywnościami!

Zbliża się upragniony urlop nad morzem. Cieszysz się nadchodzącą chwilą oddechu, ale obawiasz się jednego – utraty formy, o którą regularnie dbasz na siłowni lub uprawiając dzień w dzień poranny jogging. Aby nie rezygnować całkowicie z aktywności fizycznej na wyjeździe – wybierz hotel przystosowany również do czynnego odpoczynku! W domkach na drzewach Herbals Glamping, które znajdują się tuż przy morzu, przygotowaliśmy mnóstwo aktywności na świeżym powietrzu, ale nie tylko. Sprawdź, co możesz u nas robić, by po urlopie być nadal w formie!

Rowery i tandemy

Rodzinna, poranna wyprawa czy romantyczna przejażdzka o zachodzie słońca? Rowerowa wycieczka solo bądź w tandemie skutecznie zastąpi morderczy trening, a dodatkowo uwolni pokłady pozytywnej energii!

Urządzając sobie regularne rowerowe wyprawy podczas pobytu nad morzem, utrzymasz dobrą kondycję i poprawisz ogólny stan zdrowia (jazda na rowerze pozytywnie wpływa na sprawność kręgosłupa i stawów kolanowych). Poza tym lepiej poznasz też nadmorskie otoczenie, zatrzymując się na krótki postój wszędzie tam, gdzie tylko będziesz chciał.

rowery i tandemy

Spacery Nordic Walking

Potrzebujesz czegoś szybszego niż spacer, ale nieco wolniejszego od joggingu? Przechadzka z kijkami to doskonały pomysł na podkręcenie swojej formy, ale przy jednoczesnym podziwianiu uroków Mielna. Ten intensywny spacer angażuje aż 90% mięśni – maszerując z kijkami wprawiasz w ruch większość części ciała – na najwyższych obrotach pracują ręce, nogi czy ramiona!

Aktywność z kijkami polecana jest wszystkim tym, którzy nie tylko chcą spędzić czas na świeżym powietrzu aktywnie, ale planują zrzucić kilka nadprogramowych kilogramów (nordic walking pozwala schudnąć dwa razy szybciej). W spacerach z kijkami pamiętaj, by trzymać wyprostowaną sylwetkę, stawiać długie kroki, pracować rękoma symetrycznie i równolegle, zaangażować barki, a każdy krok rozpoczynać od pięty. Teraz tylko załóż sportowe obuwie i ruszaj na podbój nadmorskich parków i skwerów!

Korty tenisowe i boisko wielofunkcyjne

Sporty drużynowe czy runda tenisa? W Herbals Glamping nie musisz wybierać, bo dysponujemy zarówno boiskiem wielofunkcyjnym, jak i kortem tenisowym. Z urlopu w naszym hotelu będą zadowoleni więc fani koszykówki, siatkówki, piłki nożnej, ale i miłośnicy badmintona i tenisa i ping-ponga

Ty i Twoja rodzina nie wyobrażacie sobie życia bez wspólnych rozgrywek? Teraz już wiesz, że tę pasję możecie kontynuować również na wyjeździe w domkach na drzewach Herbals Glamping. I wcale nie musisz pakować do walizki potrzebnego sprzętu – piłki oraz rakietki udostępniamy gościom hotelowym na recepcji.

korty tenisowe

Aktywności wodne

Jeśli chcesz zażyć aktywności na świeżym powietrzu, w Herbals Glamping czekają Cię też wodne szaleństwa. Jaką aktywność możesz wybrać?

Deska SUP – pływając na desce, nie musisz czekać na wysokie fale lub korzystać z niej tylko w bezwietrzne dni. Taki “spacer na wodzie” to doskonały pomysł na spędzenie czasu wolnego nad morzem dla osób w każdym wieku.
Rowerki wodne i kajaki – są to sporty wodne, które angażują mięśnie, ale jednocześnie relaksują. Spędzając urlop w Herbals Glamping, możecie urządzić sobie rejs na Jeziorze Jamno, podziwiając malownicze okoliczne widoki.

deska sup

Herbals Glamping to też pożywne śniadania dla aktywnych!

Dbając o formę na urlopie, warto sięgać również po pożywne posiłki, zaczynając od zróżnicowanych śniadań. W Herbals Glamping ten najważniejszy posiłek dnia podajemy wprost do domków na drzewach w wiklinowych koszach – a na Twoje życzenie możemy przygotować śniadanie bez glutenu, laktozy czy w wersji wegetariańskiej lub wegańskiej

Łącząc ulubioną aktywność fizyczną z rytuałem pożywnych śniadań w Herbals Glamping, nigdy nie będziesz narzekał na spadek kondycji podczas urlopu. Wrócisz do domu wypoczęty, zrelaksowany i z poczuciem, że zadbałeś o aktywność fizyczną również poza domem!