Mikołajkowe prezenty – czym obdarować bliską osobę, by znów poczuła dziecięcą radość?

Wypadają 6 grudnia, bywają ośnieżone i przywołują na myśl kolor czerwony – o czym mowa? Oczywiście o Mikołajkach, czyli chyba jedynych imieninach, gdzie upominkiem obdarowujemy nie tylko świętujących w tym dniu mężczyzn o imieniu Mikołaj. Wraz z początkiem grudnia decydujemy się raczej na uroczy drobiazg, bo ten właściwy położymy dopiero pod choinką. Poczujcie znów dziecięcą radość i podzielcie się nią z osobą, którą chcecie obdarować! A pomogą Wam w tym:

Świąteczne słodycze zapakowane w mikołajowy worek

Kalendarz adwentowy, czekoladki w kształcie Mikołajów czy reniferów, gorąca czekolada w saszetkach, kolorowe pierniczki – to wszystko przecież przywołuje na myśl lata dziecięce, a takie powroty do przyszłości mogą być bardzo przyjemne, zwłaszcza dla największych łasuchów!

Ale, ale! Tyle słodkości może pomieścić tylko worek św. Mikołaja, który bez problemu dostaniecie w sklepach internetowych czy supermarketach. Jeśli już przygotujecie świąteczny ekwipunek, wystawcie go za drzwi zewnętrzne i w momencie, gdy bliska osoba będzie krzątała się po domu, zawołajcie ją i zaprezentujcie nietypową przesyłkę. Gwarantujemy Wam, że nawet jeśli się zorientuje, co jest grane, to oboje będziecie się dobrze bawić!

Kalambury świąteczne lub inne gry planszowe nawiązujące do Świąt

Jeśli myśleliście, że “gwiżdżący czajnik” czy “złota rączka” to skomplikowane hasła do pokazania, to czym prędzej zmieńcie zdanie. Zastanówcie się lepiej jak tu pokazać stłuczoną bombkę, pierogi z kapustą i grzybami, karpia w galarecie. To dopiero wyzwania, które czekają Was w świątecznej wersji kalamburów.

Odliczanie dni od Mikołajek do Świąt, które będą upływały pod znakiem rozgrywek to najprzyjemniejsze oczekiwanie, bo wzbogacone o dawkę śmiechu! Świetnym pomysłem na mikołajkowy prezent będą też inne planszówki lub gry karciane utrzymane w gwiazdkowym klimacie typu “zgadnij kim jestem” w zestawie z mikołajkowymi okularami i świąteczne memory. To Wy najlepiej znacie osobę, którą pragniecie obdarować prezentem i czytając ten tekst, pewnie już przewidujecie, co może ją najbardziej ucieszyć!

Szklana kula z padającym śniegiem

Śnieżna kula to element, który bardzo często pojawia się w świątecznych filmach w formie pozytywki. Zwykle wraz z opadającymi płatkami śniegu, w tle unoszą się melodie świątecznych piosenek w lirycznym wydaniu. Tego typu mikołajkowy prezent możesz urozmaicić, np. personalizując zawartość kuli.

Zdjęcie z osobą, którą chcesz obdarować, urocza figurka czy motywująca sentencja? Twoja bliska osoba będzie pozytywnie zaskoczona i zachwycona Twoją inwencją twórczą! Tym bardziej, że śnieżna ozdoba występuje już nie tylko w postaci kuli, ale i w kształcie serca (idealna propozycja dla romantyków) czy ramki (dla lubiących ciekawe i oryginalne rozwiązania). Taki mikołajkowy prezent uniesie kąciki ust u każdego, kto go otrzyma!

Wyjazd do domków na drzewach spełni dziecięce marzenia! Mikołajkowy prezent dla chłopaka

A gdyby tak połączyć nasze pomysły na prezent mikołajkowy z wyjazdem do domków w drzewach? Taka niespodzianka to doskonały prezent mikołajkowy dla chłopaka, który w dzieciństwie marzył o domku na drzewie. Wyobraź sobie późny wieczór, szum fal w tle i Was otulonych kocem przy kominku aż nagle… zupełnie niespodziewanie Ty wyciągasz za pleców śnieżną kulę…

Wprawdzie brzmi to, jak scenariusz komedii romantycznej, ale czy choć na chwilę nie możemy wprowadzić magii do naszego życia? Odkryjcie dziecięcą radość ukrytą gdzieś w zakątkach Waszych serc w Herbals Glamping i skorzystajcie z oferty, którą przygotowaliśmy na specjalnie okazje, a Mikołajki czy, nadchodzące zaraz po nich, Święta Bożego Narodzenia są nimi bez dwóch zdań!