Prezent na imieniny — propozycja prezentu, która spodoba się każdemu, kto je świętuje!

Harmonogram okazji do świętowania w większości regionów naszego kraju uzupełniają imieniny — dzień obchodów święta imienia, ustalony zgodnie z kalendarzem liturgicznym bądź tradycją. W Polsce imieniny obchodzone są wyjątkowo hucznie (poza Górnym Śląskiem i Kaszubami, gdzie ten zwyczaj nie jest aż tak kultywowany). Niezależnie od tego, czy imieniny stanowią dodatkową okazję do świętowania, czy ich obchody wypierają świętowanie urodzin (a bywa i tak) — zawsze pojawia się dylemat: jaki prezent na imieniny sprawi solenizantowi najwięcej radości?

Prezent na imieniny — pomysły dla wymagających gwarancji satysfakcji solenizanta

Zwyczaj świętowania imienin jest najczęściej kultywowany w regionach, gdzie religia w pewnym momencie wyjątkowo mocno wtopiła się w lokalną kulturę. Katolickie obszary Bawarii, Bułgaria, Grecja, Czechy czy Ukraina — poza Polską to właśnie w tych państwach obchodzi się imieniny z rozmachem. Z racji tego, że niektóre popularne imiona, występują w kalendarzu liturgicznym więcej niż jeden raz — zwyczajowo imieniny obchodzone są w pierwsze świętego danego imienia, następujące po urodzinach danej osoby.

W wielu regionach Polski, poza okrągłymi rocznicami urodzin, świętuje się częściej właśnie imieniny! Wiele osób, zamiast przejmować się upływającym czasem i kolejną świeczką na torcie, skupia się na obchodach święta imienia. Życzenia i prezent na imieniny zastępuje w takim przypadku zwyczajowe podarki urodzinowe. Często też łączy się obie okazje w jedną.

Prezenty w formie przedmiotów codziennego użytku, elementów garderoby lub wyposażenia domu czy choćby perfum, niosą za sobą ryzyko nietrafienia w gust i potrzeby solenizanta. Czy jest zatem prezent na imieniny, który gwarantuje satysfakcję osoby obdarowanej? Oczywiście! To wspólnie spędzony czas lub mobilizacja do zatrzymania się w pędzie życia i wzięcia oddechu w możliwie najpiękniejszych okolicznościach przyrody oraz warunkach godnych każdego, drogiego solenizanta.

Wszystko, co najlepsze — prezenty na imieniny dla mamy

Mama — najdroższa osoba, która zasługuje na wszystko, co najlepsze i zazwyczaj jednocześnie uparcie twierdzi, że niczego nie potrzebuje. Najczęściej mamom najwięcej radości sprawia czas spędzony z ukochaną rodziną. Dlatego oferujemy Wam iście wymarzony prezent na imieniny dla mamy — wspólny pobyt w ośrodku w Mielnie! Domki na wodzie czekają, by spełnić wiele życzeń jednocześnie:

  • nadmorskie powietrze — w ramach życzeń zdrowia;
  • wspólny wyjazd — szczęścia;
  • warunki, jakie na Was czekają, to natomiast odzwierciedlenie życzeń „wszystkiego, co najlepsze”.

Komfortowe i urokliwie zlokalizowane domki na wodzie to szczypta luksusu i możliwość prawdziwego relaksu dla każdej mamy. Wanna z widokiem na jezioro? Spacery brzegiem morza? Wspólne ognisko jak za dawnych lat? Nie musicie wybierać! Wszystko to może stanowić część prezentu imieninowego dla kochanej mamy! Zobaczcie oferty specjalne Herbals Glamping — dostosujemy wybrany wariant do Waszych potrzeb!

Wybór wcale nie musi być trudny. Prezent na imieniny dla mężczyzny

Ojcowie, mężowie, synowie, przyjaciele czy współpracownicy lub szefowie — słowem — mężczyźni — to oni stanowią grupę osób, którym zazwyczaj najtrudniej dobrać trafiony prezent. Oszczędźcie sobie karkołomnych poszukiwań idealnego prezentu na imieniny dla mężczyzny. Wybierzcie jeden z gwarantujących satysfakcję solenizanta voucherów!

Domki w drzewach mogą obudzić w solenizancie chłopięce marzenia, podobnie pobyt w domku na wodzie. By urozmaicić czas i dodać mu pikanterii, możecie dołożyć do takiego prezentu imieninowego voucher na przejazd skuterem wodnym lub wynajem motorówki.

Czy to prezent na imieniny, czy jakąkolwiek inną okazję, korzystając z oferty Herbals Glamping, wraz z podarunkiem wręczacie solenizantowi coś absolutnie bezcennego — moc wrażeń i przestrzeń do tworzenia pięknych wspomnień, do których obdarowana osoba będzie powracać przez kolejne lata!