Plac zabaw dla psów – frajda dla czworonogów w Herbals Glamping

Zbliżające się wakacje to z jednej strony ogromna radość i wyczekiwanie na upragniony urlop, a z drugiej strony konieczność zorganizowania wyjazdu, co może okazać się sporym wyzwaniem zwłaszcza dla właścicieli czworonogów. Pewnie nie raz zdarzyło Wam się bowiem zrezygnować z pobytu w wymarzonym ośrodku ze względu na fakt, że nie akceptował on zwierząt. Jedyne, co wtedy nam pozostaje, to zostawienie pupila pod opieką bliskich lub całkowita zmiana planów. Na szczęście wciąż istnieje mnóstwo ośrodków przyjaznych zwierzętom, które z przyjemnością ugoszczą Waszego psiego przyjaciela. Jesteśmy dumni, że Herbals Glamping jest jednym z nich!

Wakacje z psem nie muszą być udręką – wręcz przeciwnie!

Ci, którzy poczuli smak codziennego życia z psem, prawdopodobnie nie wyobrażają sobie już wakacji bez ukochanego pupila. Nawet jeśli czujecie, że zostawiacie go w dobrych rękach, to i tak cały wyjazd bez psa zwykle upływa Wam na wyrzutach sumienia i zastanawianiu się, czy aby na pewno nie tęskni za bardzo i czy jest mu dobrze.… Wcale nie musi tak to wyglądać!

W Herbals Glamping nie chcemy, żebyście zmagali się z takimi problemami podczas urlopu, który ma być czasem relaksu i wypoczynku. Jaki mamy na to sposób? Najprostszy z możliwych! Zapraszamy w nasze nadmorskie progi wraz z Waszymi PSYjaciółmi, którzy będą tu traktowani tak samo jak wszyscy inni goście. Wśród najważniejszych udogodnień, które czekają na naszych gości przyjeżdżających z czworonogami, wymienić można:

  • miski, ręczniki, koce i maty higieniczne dla psów;
  • kapoki dla psów, które pozwolą Wam na aktywne spędzanie czasu nad wodą;
  • zabawki na psie smutki i deszczową pogodę;
  • w pełni wyposażoną apteczkę, która zawiera m.in. nożyczki do paznokci, preparaty na kleszcze i plastry uciskowe;
  • kontakt do zaprzyjaźnionego weterynarza.

A to dopiero początek atrakcji, jakie czekają w Herbals Glamping na psiego towarzysza wakacyjnych wojaży!

Plac zabaw dla psów, czyli raj dla Twojego czworonoga

Plac zabaw dla dzieci to dziś standard w praktycznie każdym ośrodku turystycznym nad Bałtykiem. Zupełnie inaczej wygląda to jednak z przestrzenią do aktywności dla czworonogów, które, podobnie jak najmłodsi, potrzebują miejsca, w którym będą mogły się wyszaleć. W Herbals Glamping gwarantujemy dobrą zabawę wszystkim naszym gościom – niezależnie od ich wieku czy też ilości łapek (lub ich braku 🙂).

W związku z tym na terenie naszego ośrodka znaleźć można nie tylko duży plac zabaw dla dzieci z huśtawkami, zjeżdżalnią i trampoliną, ale także plac zabaw dla psów. I to nie byle jaki! Wasze pupile mogą tu bowiem hasać na nowoczesnym wybiegu z torem przeszkód i urządzeniami do zabawy. Teren ten jest ogrodzony, dzięki czemu psy zyskują bezpieczne środowisko do zabawy bez smyczy, a przy tym mogą wchodzić w interakcje z innymi psami, bez obaw, że inni przeszkodzą im w zabawie. Dla psich właścicieli to z kolei idealne miejsce zarówno do wypoczynku na świeżym powietrzu, jak i nawiązywania więzi społecznych z innymi psimi właścicielami.

Psia plaża nieopodal naszych domków!

A co, jeśli znudzi Wam się szaleństwo na placu zabaw dla psów (co, naszym zdaniem, jest praktycznie nierealne!)? Wówczas możecie wybrać się na wspólny spacer po plaży. Tak, to nie żart – w Mielnie jest to jak najbardziej możliwe! Niedaleko naszych domków znajduje się piękna, psia plaża, z której możecie korzystać przez cały rok.

O ile w sezonie wakacyjnym zabawy na piasku mogą Wam utrudnić wszechobecne parawany i parasole słoneczne, o tyle poza sezonem śmiało możecie korzystać z uroków Bałtyku i cieszyć się jego wyjątkowym klimatem. Jak widać nie ma na co czekać – podróż za jeden (psi) uśmiech jest na wyciągnięcie Waszej dłoni… łapy. Zapraszamy do Herbals Glamping! 🙂