Prezent na 18 – wspólny rodzinny wyjazd do domków na wodzie! Jak ugościmy solenizanta?

Spraw, by symboliczne wkroczenie w dorosłość bliskiej Twemu sercu osoby, odbyło się w wyjątkowym miejscu i w równie wyjątkowej oprawie! Niech wspomnienie atmosfery tego magicznego dnia towarzyszy każdemu z Was przez długie lata! Wybierzcie możliwie najpiękniejszy prezent na 18-stkę i kreujcie razem wspomnienia!

Kreatywny prezent na 18. Zaskocz solenizanta młodzieńczą inwencją!

Jeszcze nie tak dawno obserwowaliście, jak stawia pierwsze kroki. Potem towarzyszyliście jej/mu w radości z pierwszych sukcesów i wspieraliście przy pierwszych niepowodzeniach. Aż trudno uwierzyć, że czas zastanowić się jak umilić ukochanej dorastającej osobie dzień 18. urodzin! Jaki prezent na 18. wybrać?

Prezenty na 18. urodziny potrafią przybierać przeróżne oblicza — czasem zabawne, innym razem — praktyczne, a jeszcze innym — chwytające za najczulsze rejony serca. Jeśli chcecie, by solenizantka/solenizant zapamiętała/zapamiętał dzień swoich 18. urodzin jako jeden z tych najlepszych, podarujcie jej/mu możliwość tworzenia wspomnień! Wspólny wyjazd do domków na wodzie to kreatywny prezent na 18., który z pewnością będziecie wspominać przez lata. Wrażenia będą potęgować zachwycające okoliczności przyrody (bliskość morza i jednocześnie jeziora, lasy, wydmy i najpiękniejsze wybrzeża) oraz przygotowane przez nas atrakcje! Co będzie na Was czekać w domku na wodzie?

Herbals Glamping — idealne miejsce do świętowania! Bo prezenty na 18 urodziny nie muszą być sztampowe!

Zaproszenia na wspólny wyjazd nad morze to z całą pewnością wyjątkowy prezent na 18. Prócz samej koncepcji, solenizantkę/solenizanta zaskoczy zapewne moc atrakcji, czekających już na miejscu!
Na terenie ośrodka Herbals Glamping można zażyć ruchu w najprzyjemniejszych formach! Do dyspozycji gości pozostawiamy np. kort tenisowy, w pełni wyposażone boiska (do siatkówki, koszykówki oraz piłki nożnej), mini park linowy, czy przestrzenie do relaksu.

Na świeżym powietrzu możecie też świętować przy blasku ogniska i rozkoszować się pysznym jedzeniem. Elegancka, ale jednocześnie kameralna obiadokolacja (podana wprost do domku) może stanowić dowolny punkt celebracji 18. urodzin. Wyjątkowy wieczór można podkreślić równie wyjątkową formą relaksu np. w pływającej po wodzie saunie!

Dodatkowe efekty specjalne możliwe są dzięki specjalnemu wyposażeniu domku na wodzie choćby w balony i/lub kwiaty, które podkreślą wyjątkowy charakter wydarzenia.

Przeżycia — niezapomniane prezenty na 18. urodziny

Prócz wyjazdu nad morze, możecie podarować solenizantce/solenizantowi inne prezenty, związane z doświadczaniem nowych doznań i kreowaniem wspomnień. Mogą to być:

  • bilety na koncert lub festiwal — dla miłośników muzyki, bilety na wymarzony koncert lub festiwal to gwarancja mocnych wrażeń i często upragniony prezent;
  • całoroczny karnet do kina;
  • voucher na przejażdżkę skuterem wodnym (podczas pobytu w domkach na wodzie Herbals Glamping), lot szybowcem lub paralotnią — takie prezenty na 18. urodziny ucieszą odważnych i lubiących intensywne przeżycia młodzieńców;
  • voucher na kurs — prezent na 18-stkę dla osób, chcących rozwijać swoje umiejętności lub pasje.

Praktyczny dodatek lub symboliczna pamiątka. Inne pomysły na prezent na 18.

Prezent na 18-stkę może przybrać też formę upominku — drobnego lub okazałego. Ważne, by był dopasowany do gustu i zainteresowań solenizantki/solenizanta. Do grona sprawdzonych pomysłów na prezent na 18. możemy zaliczyć:

  • zegarek — to elegancki i praktyczny prezent, który będzie służył obdarowanej osobie przez wiele lat. Zegarek to często wybierany prezent na 18. dla syna;
  • biżuterię — to dobry pomysł szczególnie dla miłośniczek mody i świecidełek, elegancka biżuteria stanowi świetny prezent na 18. o wymiarze symbolicznym i praktycznym;
  • gadżety lub sprzęty związane z pasją — obdarowywana osoba ma hobby? Warto pomyśleć o zakupie gadżetów związanych z tym zainteresowaniem. Może to być np. sprzęt sportowy lub aparat fotograficzny;
  • książkę — będzie świetnym prezentem szczególnie dla miłośników czytania. Nie zapomnijcie o spersonalizowanej dedykacji na pierwszej stronie!

Decydując się na wyjazd do domków na wodzie Herbals Glamping, ofiarowujecie młodemu człowiekowi coś znacznie cenniejszego od najdroższych prezentów materialnych. Zegarek może się zepsuć lub zgubić, biżuteria wyjść z mody, a młodzieńcza pasja — wygasnąć. Nie da się natomiast wymazać z pamięci tak wyjątkowego wydarzenia, jakim jest wspólne, rodzinne świętowanie 18. urodzin w urokliwym domku na wodzie!