basen z kulkami dla dzieci, wakacje z dziećmi nad morzem, bon turystyczny

ZUS bon turystyczny 500 plus

ZUS bon turystyczny 500 plus
w Herbals Glamping

basen z kulkami dla dzieci, wakacje z dziećmi nad morzem, bon turystyczny

GDZIE MOŻNA WYKORZYSTAĆ BON TURYSTYCZNY 500 PLUS NA WAKACJE Z DZIECKIEM?

Od lipca 2020 roku na platformie ZUS każda osoba pobierająca zasiłek 500 plus może pobrać również bon turystyczny 500 plus do wykorzystania na wakacje dziecka. Jeśli zastanawiacie się, gdzie można wykorzystać bon turystyczny, to ucieszy Was wiadomość, że Herbals Glamping jest jedną z placówek z listy miejsc realizujących bonu turystyczne od ZUS.

GDZIE WYKORZYSTAĆ BONY TURYSTYCZNE – I NA CO? NASZA OFERTA

 • pobyt w naszych komfortowych domkach,
 • bogate śniadanie przyniesione każdego poranka pomiędzy 9:00-9:30,
 • pyszną obiadokolacje przyniesiona do domku o wybranej przez Państwa godzinie. Obiadokolacja składa się z dania głównego, deseru oraz napoju,
 • butelkę wody mineralnej na powitanie,
 • nieograniczony dostęp do sauny pływającej,
 • możliwość bezpłatnego wypożyczenia kajaków, rowerurowerka wodnego, pontonu z silnikiem i grilla,
 • możliwość bezpłatnego korzystania z boiska do siatkówki, koszykówki, piłki nożnej, kortu do tenisa, basenu sezonowego, mini parku linowego, placu zabaw dla dzieci oraz miejsca na ognisko podczas całego pobytu,
 • gry planszowe dostępne w Recepcji,
 • drewno oraz paliwo do sprzętu pływającego,
 • możliwość wypożyczenia łóżeczka dla dziecka, krzesełka do karmienia oraz wanienki.

Dodatkowo specjalnie dla naszych Gości:

 • piękny bukiet czerwonych róż i kosz owoców na powitanie,
 • łóżko udekorowane płatkami róż.

DODATKOWE UDOGODNIENIA

 • Basen
 • Sauna
 • Tenis
 • Boisko
 • Internet w pokoju
 • Zwierzęta akceptowane
 • Miejsce zabaw dla dzieci
https://ebikeshed.com/

INFORMACJE O REZERWACJI Z BONEM TURYSTYCZNYM

 • Bezkosztowa anulacja
 • Śniadanie i obiadokolacja
 • 40% przedpłaty
 • Min. 2 noce
 • Godzina zameldowania 16:00
 • Godzina wymeldowania 11:00
 • Polityka względem dzieci. Dzieci do lat 3 przebywają w resorcie bezpłatnie
 • Akceptujemy zwierzęta. Mogą obowiązywać dodatkowe opłaty
 • Darmowy parking
 • Darmowe WiFi

REZERWUJ ONLINE
JUŻ OD 200 zł/NOC
SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ

ZUS – bon turystyczny 500 plus
w Herbals &Glamping

Wakacyjny wypoczynek, rodzinny wyjazd na ferie zimowe, a może krótki wypad na weekend, aby odpocząć od codziennego zgiełku? Każda okazja jest dobra, by wyruszyć z dziećmi w podróż i pokazać im piękno polskich krajobrazów. Szalejąca pandemia COVID-19 uniemożliwia nam niestety wyjazdy zagraniczne, dlatego też warto wybrać się tam, gdzie wypoczywa się najlepiej – nad polski Bałtyk. A czy wiesz, że za pobyt dzieci nad morzem możesz zapłacić bonem turystycznym? Zobacz, co to oznacza!

Bon na wakacje dla dzieci – komu przysługuje?

Polski Bon Turystyczny to rządowy program, który jest formą dofinansowania rodzinnego wypoczynku w Polsce w związku z epidemią koronawirusa i osłabieniem sytuacji gospodarczej w kraju. Celem pośrednim jest także wsparcie przedsiębiorstw działających w branży turystycznej, które wciąż zmagają się z konsekwencjami licznych obostrzeń.

Dla kogo przewidziany jest bon turystyczny? Mogą z niego skorzystać rodziny, które wychowują przynajmniej jedno dziecko w wieku do 18 lat. Bon 500 plus otrzymuje każda rodzina, bez względu na poziom dochodu i miejsce pracy – wsparcie przewidziane jest także dla dzieci, których rodzice pracują za granicą.

W przeciwieństwie do świadczenia wychowawczego 500+, które wypłacane jest co miesiąc na podany numer konta bankowego, bon turystyczny jest wsparciem jednorazowym, dostępnym w formie elektronicznej. Każdemu dziecku przysługuje bon w wysokości 500 zł, natomiast w przypadku dzieci niepełnosprawnych wartość ta jest podwyższona do kwoty 1000 zł. Bon możemy przeznaczyć na opłatę usług hotelarskich lub imprez turystycznych na terenie całej Polski.

Jak i kiedy aktywować bon turystyczny?

Wbrew wielu opiniom, cała procedura związana z wnioskiem o aktywację bonu turystycznego jest bardzo prosta i zamyka się w zaledwie kilku krokach. Na początek musimy założyć konto na Platformie Usług Elektronicznych ZUS (PUE ZUS) na stronie www.zus.pl. Możemy skorzystać tu z usług systemu bankowości internetowej, a także z kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub profilu zaufanego.

Jeżeli uda nam się założyć konto na platformie ZUS, bon turystyczny możemy aktywować, wchodząc w następujące zakładki: Ogólny -> Polski Bon Turystyczny -> Mój Bon. W odpowiednich miejscach wpisujemy adres e-mail oraz numer telefonu. Jeżeli system potwierdzi nasze uprawnienia do uzyskania bonu 500 plus, na numer telefonu lub adres e-mail zostanie wysłany 16-cyfrowy kod, dzięki któremu możemy opłacać nocleg lub udział dziecka w imprezie turystycznej. Warto pamiętać, że bon turystyczny jest dostępny wyłącznie w wersji elektronicznej, w związku z czym nie możemy go wymienić na gotówkę lub inny sposób płatności.

Pozostaje jeszcze pytanie, kiedy aktywować bon turystyczny. W tej kwestii mamy pełną dowolność – bon 500 plus możemy aktywować w każdej chwili, jednak nie później niż podczas rezerwacji wybranej usługi.

Jak działa bon turystyczny na wakacje dla dzieci?

Płatność bonem turystycznym jest równie prosta, co jego aktywacja. Wystarczy, że w momencie rezerwacji noclegu podamy 16-cyfrowy kod otrzymany na platformie ZUS, a płatność zostanie automatycznie naliczona przez system. Jedyne, co musimy zrobić, to potwierdzić zlecenie zapłaty poprzez podanie kodu jednorazowego, który otrzymujemy SMS-em.

Często rodziców nurtuje pytanie, jak korzystać z bonu turystycznego, kiedy kwota usługi hotelarskiej lub turystycznej jest mniejsza lub większa niż 500 zł? Tutaj również nie musimy się martwić. Bonem turystycznym ZUS możemy płacić wielokrotnie, aż do wyczerpania wszystkich środków. Jeśli przekroczymy limit, pozostałą sumę możemy opłacić przelewem lub gotówką.

Warto pamiętać, że bonem turystycznym możemy płacić do 31 marca 2022 roku, a z opłaconego pobytu możemy skorzystać także po tym terminie.

Gdzie można zrealizować bon turystyczny?

Wszystkie podmioty uprawnione do realizacji bonu turystycznego 500 plus uwzględnione są na oficjalnej liście Polskiej Organizacji Turystycznej. Wśród nich znalazł się także nasz ośrodek wypoczynkowy Herbals Glmping, położony w jednej z najpiękniejszych nadmorskich miejscowości, w Mielnie. Na naszych gości czekają tu nowoczesne domki całoroczne, położone w odległości zaledwie 300 metrów od morza. To właśnie tu, z dala od miejskiego zgiełku i w pobliżu malowniczego jeziora Jamno, można w pełni oddać się błogiemu wypoczynkowi w gronie najbliższych.

W ofercie Herbals Glamping przygotowaliśmy 19 jeden domków przy plaży i… na drzewach! Każdy z nich posiada w pełni wyposażoną kuchnię oraz łazienkę, a w wielu z nich znaleźć można także jacuzzi. Na terenie ośrodka przygotowaliśmy liczne atrakcje, z których większość jest bezpłatna. Latem można u nas wypożyczyć rower, ponton z silnikiem, kajak lub rowerek wodny, a zimą wygrzewać się w pływającej saunie na wodzie. Na najmłodszych wczasowiczów czeka tu wewnętrzny kącik z suchym basenem z kuleczkami, a także plac zabaw i mini park linowy. Beztroskie lenistwo, czy też aktywny wypoczynek – u nas nikt się nie nudzi! Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Więcej informacji na temat bonu turystycznego 500 plus można znaleźć na stronie ZUS

: