Co wyjątkowego na Dzień Matki podarować ukochanej mamie?

26 maja co roku zapisuje się w sercach naszych mam jako wyjątkowy dzień, w którym to szczególnie mogą poczuć się docenione i kochane. Nasze uczucia wyrażamy także drobnym upominkiem, który w oczach kobiety zasługującej na bezwarunkową miłość symbolizuje to, co niewypowiedziane. Zgadzamy się z tym, że dobrze widzi się tylko sercem, a najważniejsze jest niewidoczne dla oczu, dlatego właśnie nim kierowaliśmy się w zaproponowaniu dla Was pomysłów na prezent na Dzień Matki!

Dla zapracowanej mamy: pobyt w SPA na Dzień Matki

Każda mama jest zabiegana i wie, jak trudno jest wygospodarować chociażby chwilę dla siebie, bo zawsze na pierwszym miejscu stawia bliskich. Oderwaniem od codzienności będzie dla niej relaksujący pobyt w SPA, podczas którego poczuje się prawdziwie zaopiekowana.

Masaże, peelingi, regenerujące kąpiele – przywrócą blask zmęczonej skórze i uwolnią hormony szczęścia. Taki Dzień Matki “zmyje” wszelkie zmartwienia i troski, dodając energii na kolejne dni!

Dla wysportowanej mamy – karnet do jump parku, na wspinaczkę czy paintball na Dzień Matki

Jeśli Twoja mama praktykuje powiedzenie, że w zdrowym ciele, zdrowy duch – często można ją spotkać na porannym joggingu, w grafiku tygodniowym wpisany ma wieczorny basen, a w weekendy doskonali swoje ciało na aerobiku domowym – wybierz prezent również związany ze sportem.

W zależności od poziomu wygimnastykowania i kondycji mamy możesz pokusić się o karnet do jump parku, zabrać mamę na ściankę wspinaczkową czy inne wyjście związane z aktywnością fizyczną. Każdy sportowy freek doceni pomysł, który nawiązuje do jego pasji!

Dla pozytywnie zakręconej mamy: nagranie własnej piosenki w studio na Dzień Matki

Kojarzysz piosenkę, którą śpiewała Twoja mama zawsze pod prysznicem alb nadal ją nuci? Uwiecznij te dźwięki na zawsze i podaruj mamie voucher na nagranie własnej piosenki w profesjonalnym studio.

Pozytywnie zakręcona mama będzie wniebowzięta, nawet jeśli tę słynną piosenką nie była wcale “Zakręcona” autorstwa Reni Jusis! 😀 Inne pomysły na prezent dla mamy: skok na spadochronie, lot paralotnią, lot balonem, lot w tunelu aerodynamicznym, wejściówka do Escape Roomu, voucher na tajemniczą kolację w ciemności.

Mama wciąż zarażająca pozytywną energią, uśmiech ma cały czas “przy sobie”, a jedna minuta radości to rozluźnienie ciała na kolejne 45 minut. Nasze propozycje prezentów dla mamy (tej zwariowanej i szalonej) zapewnią jej niezliczony czas uśmiechów, więc poczuje się jak nowo narodzona!

Co na Dzień Matki? Dla zapracowanej, wysportowanej, pozytywnie zakręconej i każdej innej wyjątkowej mamy – Pobyt w domkach na drzewach Herbals Glamping!

HT Houseboats to idealny pomysł na prezent dla każdej mamy na Dzień Matki, z którą możesz spędzić tu wspólny czas. Tej zapracowanej nerwy ukoi kąpiel w wannie z hydromasażem lub relaks w pływającej saunie połączony z delektowaniem się czekoladowym fondue z owocami. Czekolada uszczęśliwia, więc podwójny wzrost hormonów szczęścia gwarantowany!

Przy okazji jest to patent dla tych mam, które lubią czekoladę jeść, ale niekoniecznie być nią masowane. A po degustacji zapracowana mama może się udać z ulubioną książką na hamak, który jest jedną z atrakcji na świeżym powietrzu dla naszych gości.

Najważniejszej kobiecie Waszego życia, której zawsze jest po drodze ze sportem polecamy spacery z kijkami Nordic Walking, wycieczki rowerowe, kajaki, rowerki wodne. A co na Dzień Matki dla szalonej rodzicielki? Odlotowa przejażdżka na bananie z opcją wywrotki do morza albo “rejs” skuterem wodnym z dużą dawką adrenaliny.

rowerek wodny aktywność fizyczna, któa relaksuje

Pamiętaj, Dzień Matki jest raz w roku, ale miłość mamy nie zna granic czasu, bo od Twojego urodzenia nosi ją w sercu i będzie z Tobą nawet wtedy, kiedy jej fizycznie zabraknie – wyraź wdzięczność wspólnie spędzonymi beztroskimi chwilami w Herbals Glamping, w której poświęcisz jej całą uwagę!