Domek na drzewie – niezapomniana przygoda na Dzień Dziecka!

Dzień Dziecka na horyzoncie, a Tobie wyczerpały się już wszystkie możliwe pomysły jak go ciekawie spędzić? Szaleństwo w Wesołym Miasteczku? Było. Wycieczka do zoo? Też już odhaczona. A gdyby tak, rzucić wszystko i zaszyć się całą rodziną w domku na drzewie w Herbals Glamping? Zapewniamy, że taki dzień naprawdę będzie inny niż wszystkie!

Czas, czyli pierwszy i najważniejszy prezent

Przyznasz, że codzienne obowiązki nie zawsze stwarzają okazję, by poświęcić dziecku tyle czasu, ile byśmy chcieli. Ktoś chyba przewidział taki obrót zdarzeń, dlatego uwzględnił w kalendarzu dzień, w którym cały swój czas powinniśmy poświęcić swoim pociechom.

Nic więc dziwnego, że to właśnie 1 czerwca każdy rodzic chce wypaść jak najlepiej. Ty też być może masz w planach zakup misia, lalki czy innej niespodzianki. To wszystko jest naprawdę urocze i z pewnością ucieszy dziecko. Jednak to właśnie Twój czas będzie dla niego najcenniejszym prezentem. Warto więc, aby tego dnia wykorzystać go inaczej niż zwykle – kreatywnie, pomysłowo i po dziecięcemu!

basen z kulkami dla dzieci, wakacje z dziećmi nad morzem, bon turystyczny

Tropem bajkowych bohaterów w… domkach na drzewie!

Czas to dopiero połowa sukcesu – najważniejszy jest jednak pomysł na jego zagospodarowanie. Rodzina, która chce spędzić wspólnie te chwilę, a do tego przeżyć niezapomnianą przygodę, potrzebuje odważnych wzorców. Co powiecie na przygodę w stylu bohaterów Księgi Dżungli albo Tarzana? Nie jest to egzotyczna dżungla, ale domek na drzewie w Herbals Glamping otoczony ze wszystkich stron zielenią również się nada. Taka wyprawa będzie doskonałym pomysłem na rodzinny wypoczynek i świętowanie tego wyjątkowego dnia, albo i całego weekendu, poza domem.

Jak taki wyjazd miałaby wyglądać? Przykładowo, o poranku (oczywiście po pożywnym śniadaniu) można zaplanować wspólne czytanie książek wśród śpiewu ptaków. Z kolei po południu urządzić wielkie poszukiwanie nadmorskich skarbów, a wieczorem, po dniu pełnym zajęć, zaszyć się w domku na drzewie i spędzić czas na przytulaniu swojej pociechy. Z takimi atrakcjami nie będzie miejsca na nudę!

Domek na drzewie w Herbals Glamping

Rodzinnych atrakcji ciąg dalszy – Herbals Glamping

Już samo zamieszkanie w domku na drzewie to spora frajda dla milusińskich. Czasem jednak nawet w tak bajkowych okolicznościach może dopaść brak zajęcia lub po prostu chęć urozmaicenia programu dnia. Dlatego podpowiadamy, co jeszcze można u nas robić, żeby się dobrze bawić:

  • Wspinaczka po linach – nasz mini park linowy pozwoli Wam na chwilę aktywności, która po słodkim lenistwie jest wręcz wskazana. Co prawda, zamiast lian, które do swojej dyspozycji miał Tarzan, są tutaj specjalne liny umieszczone na drzewach, ale towarzyszące temu emocje są wręcz porównywalne. Z takiej wspinaczki wyjdzie zadowolony zarówno rodzic, jak i dziecko!
  • Atrakcje na wodzie – proponujemy wypożyczenie kajaków lub przejażdżkę rowerem wodnym. Dla bezpieczeństwa każdy uczestnik wycieczki dostaje swoją kamizelkę ochronną. Dziecko w trakcie “rejsu” może podziwiać otaczającą przyrodę i cieszyć się obecnością swoich najbliższych.
  • – Hamakowanie – może kojarzyć się z nicnierobieniem, ale jeśli tylko weźmiemy słuchawki i ulubione jedzenie możemy ten czas spędzić ciekawie. Dziecko może Ci towarzyszyć albo bawić się nieopodal. Jedno jest pewne, bujanie się w rytm dziecięcych uśmiechów będzie odpoczynkiem samym w sobie.
  • – Maraton gier – dla rodzin spragnionych odrobiny rywalizacji, proponujemy planszówki, kręgle, ping-pong lub piłkarzyki. To kolejna okazja do wspólnej zabawy, ale wzbogaconej o edukację i rozwój wyobraźni Twojego dziecka.

Jak widzisz, pobyt w domku na drzewie w Herbals Glamping to ten rodzaj prezentu, który skupia się przede wszystkim na wygospodarowaniu wspólnego czasu, którego tak bardzo pragnie dziecko. Doby nie wydłużymy, ale możemy sprawić, aby w ten dzień czas płynął nieco wolniej – wśród natury i z mnóstwem rodzinnej energii. To prezent, który nigdy się nie kończy. Chwile tutaj spędzone na stałe pozostaną w pamięci Twojego dziecka i zapiszą się w niej jako wyjątkowe wspomnienie!