Dzień Babci i dziadka — podarujcie im wspaniałą laurkę w postaci wyjazdu nad morze!

Kto od zawsze wspierał Was, bronił i wyczekiwał Waszych odwiedzin? W czyich ramionach znikały troski i na czyich kolanach zawsze było najwygodniej? Bez wątpienia — babcie i dziadkowie to prawdziwy skarb! W styczniu ich święto — to idealna okazja, by okazać im miłość, bliskość i troskę! Uczcijcie dzień babci i dziadka w możliwie najlepszy sposób!

W podziękowaniu za ogromne pokłady czułości — dzień babci i dziadka

W wielu krajach święto dziadków stanowi jedno święto. W innych — zwyczajowo świętuje się jedynie Dzień Babci. Wdzięczne za okazane serce wnuczęta, składają życzenia swoim dziadkom w różnych terminach: w październiku (jak np. sąsiedzi zza zachodniej granicy), w marcu (jak Francuzi), czy w lipcu (jak Hiszpanie).

W Polsce dzień babci i dziadka to następujące po sobie osobne święta, choć często obchodzi się je razem. Każdy, kto zakosztował miłości i opieki dziadków, powinien znać te daty bez zająknięcia! Kiedy jest dzień babci i dziadka? Pamiętajcie: Dzień Babci obchodzimy 21 stycznia, a Dzień Dziadka – 22 stycznia. W te dni koniecznie odwiedźcie swoich dziadków, a jeśli to niemożliwe — okażcie im bliskość w inny sposób: dzwoniąc lub wysyłając kartki. Zastanawiacie się, co na dzień babci i dziadka sprawi im największą radość?

Wasza uwaga i czas — najlepsze prezenty na dzień babci i dziadka

Najbardziej wartościowe i zawsze trafione prezenty na dzień babci i dziadka wiążą się ze spędzaniem z nimi czasu. Dziadków bardziej ucieszy Wasza wizyta i okazana im uwaga niż nawet najbardziej drogocenne przedmioty. Pamiętajcie: zamiast eleganckiego zegarka, spędźcie z dziadkiem trochę czasu. A babci, zamiast naszyjnika, zawieście na szyi swoje ramiona — w najczulszym z możliwych uścisków.

Chcecie wyrazić dziadkom swoją miłość w wyjątkowy sposób? Zabierzcie ich nad morze (mówimy tu do Was, rodziców młodszych dzieci)! Obiekty Herbals Glamping to nie tylko piękne okoliczności przyrody i zdrowe powietrze, ale przede wszystkim przestrzeń do spędzenia wspólnych chwil w rozpieszczających wszystkie zmysły, luksusowych warunkach. Pamiętajcie też, że niezależnie od tego, ile Wy liczycie wiosen, nic nie stoi na przeszkodzie, by wraz z zaproszeniem nad morze, podarować babci i dziadkowi własnoręcznie zrobioną laurkę! Moc pozytywnych wzruszeń gwarantowana!

Kreujcie wspólne wspomnienia — dzień babci i dziadka nad morzem!

To będzie niezapomniany wyjazd! Całoroczne domki nad morzem Herbals Glamping stanowią idealne miejsce do odpoczynku i czerpania radości ze wspólnych chwil. Na miejscu możecie liczyć na:
dostosowane do osób starszych trasy spacerowe;

  • łagodne zejścia do plaży;
  • bliskość morza i jeziora;
  • zdrowe i pyszne menu (które dodatkowo można dopasować do preferowanej diety);
  • inne dogodności, które sprawią, że każdy senior poczuje się otoczony troską.

A jeśli Wasi dziadkowie nie ustępują w kondycji niejednemu trzydziestolatkowi, zapewne znajdą dla siebie mnóstwo innych atrakcji — od tych związanych z aktywnością fizyczną, przez turystyczne, po typowo relaksujące i wypoczynkowe np. bilard czy piłkarzyki.

Niezależnie od tego, jak liczną grupą przybędziecie, ośrodek Herbals Glamping zagwarantuje Wam idealną przestrzeń do kreowania najpiękniejszych wrażeń i wspomnień! Taka laurka na dzień babci i dziadka nie będzie przechowywana w szufladzie, czy na półce — a w ich pamięci i sercu. A to przecież najważniejsze!

Dzień babci i dziadka — prezenty, które przechowuje się w sercu na zawsze!

Choć dzień babci i dziadka obchodzimy w styczniu, na wyjazd możecie zdecydować się o każdej porze roku. Ofiarowując dziadkom wyjazdowy voucher, umożliwicie im wybranie dogodnego dla nich terminu, o wybranej porze roku.

Jeśli dotrzymacie im towarzystwa podczas wyjazdu, pamiętajcie, by robić wiele zdjęć! Możecie stworzyć z nich później piękny, pamiątkowy album i wręczyć go dziadkom już po powrocie. Inną opcją prezentu (np. na kolejne święta) z wykorzystaniem zdjęć z wyjazdu jest kalendarz, który będzie towarzyszył babci i dziadkowi na co dzień, przypominając im o Waszej miłości i wdzięczności za wkład w wychowanie i całą ofiarowaną miłość.