NASZE DZIAŁANIA W ZWIĄZKU Z PANDEMIĄ COVID-19​

Nasze działania w związku z pandemią
COVID-19

W trakcie pandemii COVID-19 szczególną uwagę poświęcamy na zapewnienie naszym gościom bezpieczeństwa i prywatności. Codziennie wkładamy mnóstwo pracy w przygotowanie obiektu tak, aby każdy gość mógł bez zagrożenia zdrowia wypocząć w domkach Herbals Glamping.

luksusowe apartamenty nad morzem

Co robimy, aby umożliwić naszym gościom bezpieczny wypoczynek?

  • Szkolimy pracowników – nasz personel jest wyposażony w środki ochrony indywidualnej oraz regularnie informowany o nowych wytycznych czy zaleceniach sanepidu.
  • Wprowadziliśmy obowiązkową płatność bezgotówkową – dla wspólnego bezpieczeństwa i wygody.
  • Przy wszystkich wejściach przygotowaliśmy środki do dezynfekcji rąk.
  • Nasi pracownicy cyklicznie dezynfekują wszystkie powierzchnie, które mogą być potencjalnie używane przez wiele osób, np. stoły, blaty, poręcze krzeseł itp.
  • Śniadania i obiady przynosimy do pokojów naszych gości.
  • W razie chęci skorzystania z restauracji, między stolikami zachowana jest bezpieczna odległość, goście przed wejściem proszeni są o dezynfekcję rąk, a nasi pracownicy dezynfekują stolik po opuszczeniu miejsca przez gości.

O co prosimy naszych gości?

  • O przestrzeganie przepisów nakazujących, aby każdy przebywający na terenie ośrodka w strefach ogólnodostępnych zakrywał usta i nos.
  • Unikanie większych zgromadzeń.
  • Utrzymywanie bezpiecznej, wynoszącej co najmniej 1,5 metra odległości między pracownikami oraz innymi gośćmi.
  • Respektowanie wszystkich wytycznych sanepidu, które mają pomóc w dalszym rozprzestrzenianiu się wirusa.


domek lovage, dwie kobiety w domku

Środki zapobiegawcze

Prosimy, aby osoby mające objawy COVID-19 bezwzględnie powstrzymały się od podróży, a o swoim stanie zdrowia powiadomiły odpowiednie służby pod numer 999 lub 112. Informujemy także, że w przypadku wystąpienia na terenie ośrodka wśród gości przypadku zachorowania na COVID-19, jesteśmy zobligowani przepisami do uruchomienia wewnętrznych procedur. Chory zostanie odseparowany od pozostałych gości, a nasz personel dokona dezynfekcji wszystkich pomieszczeń, w których mogła przebywać osoba z koronawirusem. Na terenie ośrodka nie będą mogły przebywać osoby niezakwaterowane, a z użytku zostaną wyłączone sale ogólnodostępne (np. plac zabaw dla dzieci).

Wspólnie dbajmy o swoje bezpieczeństwo

W Herbals Glamping zapewniamy naszym gościom najwyższy poziom bezpieczeństwa, aby nawet w czasie pandemii mogli udać się na wypoczynek i skorzystać z naszej oferty. Dziękujemy za dotychczasowe zaufanie i zachęcamy do spędzenia kilku dni w otoczeniu natury, ciesząc się prywatnością i spokojem w domkach Herbals Glamping.