Sylwester nad wodą

Jesteś już znudzony corocznym dylematem, gdzie wybrać się na Sylwestra? Z drugiej strony nie chcesz kolejny raz przesiedzieć tego wieczora przed telewizorem lub marznąć w tłumie tysięcy ludzi na rynku dużego miasta? Postaw na ciekawsze rozwiązanie – Sylwester nad wodą w Herbals&SPA!

Sylwester na Twoich zasadach

Rób w Sylwestra to, co na masz ochotę. W końcu nie wszyscy przepadamy za głośnymi imprezami zakrapianymi alkoholem. W Herbals&SPA możesz ten czas spędzić w gronie rodziny lub przyjaciół według własnego pomysłu. Chcesz po prostu odpocząć? Napawać się pięknymi widokami? Bliskość jeziora Jamno oraz Bałtyku tworzą przepiękną scenerię dla ostatniego dnia w roku. Połączenie morza i fajerwerków robi niesamowity efekt, co pozwala spędzić niezapomniane chwile. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby podziwiać jezioro z naszych domków lub wybrać się na spacer nad brzeg Bałtyku i tam spędzić przełom roku. Ponadto Mielno jak co roku oferuje miejski Sylwester, który odbywa się na deptaku przy ul. Kościuszki. Pogoda nie dopisuje? W naszym ośrodku znajdziesz gry planszowe, bilard, piłkarzyki i inne rozrywki dla całej rodziny – dzięki temu nie ma mowy nawet o chwili nudy! To jednak nie wszystko. Sprawdź, co możesz jeszcze robić w Herbals&SPA pod koniec grudnia. 

Atrakcje sylwestrowe w Herbals&SPA

W naszych domkach możesz skorzystać z oferty obiadokolacji oraz śniadań, które dostarczamy pod Twoje drzwi. Dzięki temu nie musisz martwić się o przygotowywanie posiłków. Tworzymy je ze świeżych produktów, które w miarę możliwości pozyskujemy od lokalnych producentów. Poza tym na terenie Herbals&SPA znajduje się regionalna restauracja Kubryk, w której menu obecne są dania regionalne – szczególnie polecamy ryby (dorsz, łosoś i inne). Więcej o naszej restauracji przeczytasz w tym miejscu

Coś dla aktywnych

Sposobów na spędzenie ostatnich dni starego i pierwszych dni nowego roku nie brakuje. Dla wielu z nas jest to kolejna okazja do aktywności fizycznej, której sprzyja cieplejszy klimat nadmorski. Tak, nad Morzem Bałtyckim panuje wyższa temperatura, niż w innych częściach kraju. W trakcie zimy Bałtyk oddaje ciepło, które kumulował przez lato, dzięki czemu łatwiej wybrać się na zdrowotny spacer jego brzegami. 

Mielno oferuje wiele ciekawych miejsc do aktywności fizycznej. Warto wymienić słynną promenadę, która ma ponad 3 kilometry i łączy Mielno z Unieściem. Dla odważnych dostępne są ścieżki rowerowe. W Herbals&SPA nie musisz martwić się o to, żeby zabrać ze sobą rower – są one dostępne na terenie naszego ośrodka bezpłatnie. Ponadto oferujemy boisko do siatkówki, koszykówki, piłki nożnej oraz niezbędny sprzęt. 

Relaks na poziomie

To jednak nie wszystko – po wysiłku należy się wypoczynek, a ten można spędzić w naszej pływającej saunie, która doskonale odpręży i oczyści Twój organizm. Pamiętaj również, że SPA w nazwie naszego ośrodka to nie przypadek. Na specjalne życzenie możemy przeprowadzić w Twoim domku relaksacyjny masaż, który pozwoli Ci się całkowicie odprężyć i zapomnieć o trudach codzienności. Spędzając sylwester w Mielnie nie musisz ograniczać się do jednej nocy – zafunduj sobie wspaniały czas relaksu lub aktywności fizycznej i przywitaj Nowy Rok w stylu, jaki Ci najbardziej odpowiada.