Wyjątkowy prezent na Dzień Ojca – pobyt w domkach na drzewach Herbals Glamping

Chyba każdy wie, kiedy co roku obchodzony jest Dzień Matki. Większość osób bez wahania wskaże też Dzień Babci, czy Dzień Dziadka, nie wspominając już nawet o Dniu Dziecka. Mamy nadzieję, że wskazanie Dnia Ojca, święta, które jest okazją do wyrażenia wdzięczności i miłości Tacie, również nikomu nie sprawi problemu! Pamiętajcie! 23 czerwca — to idealny dzień, by podarować ukochanemu Tacie wyjątkowy prezent na Dzień Ojca!

Majowe kwiaty dla Mamy, a czerwcowe — dla Taty. Dlaczego obchodzimy Dzień Ojca 23 czerwca?

26 maja obchodzimy Dzień Matki, o czym zwykle nie trzeba nikomu przypominać. To powszechnie znane i chętnie obchodzone święto w bardzo wielu krajach na całym świecie. Nieco inaczej sytuacja przedstawia się z celebracją Dnia Ojca. Choć jest ono obecne w wielu krajach, nie jest już tak hucznie obchodzone jak Dzień Matki i często bywa świętem ruchomym (jak np. w Niemczech, Francji, Holandii czy na terenie Wielkiej Brytanii).

W Polsce Dzień Ojca przypada na 23 czerwca każdego roku. Z ustaleniem właśnie takiej daty, wiąże się ciekawa historia. W latach 60. XX wieku, na łamach jednej z łódzkich gazet pojawiła się dyskusja o potrzebie powołania święta wszystkich ojców i wyznaczenia mu konkretnej daty. Zapytany o zdanie poeta Jan Sztaudynger, znany ze zwięzłych i humorystycznych fraszek, zaproponował dzień 23 czerwca, argumentując swój wybór w następujący sposób: „[…] Jest to najkrótsza noc roku, ojciec ma labę, więc największe święto”. Pomysł szybko podłapali dziennikarze, dzięki czemu 23 czerwca faktycznie wpisał się w kalendarz polskich świąt jako Dzień Ojca.

Skoro upewniliście się już, że święto Taty zbliża się wielkimi krokami — czas wybrać wyjątkowy prezent na Dzień Ojca! Czy jest coś, co może stanowić spełnienie marzeń i odpowiedź na wiele potrzeb każdego Taty? Oczywiście

Wyjątkowy prezent na Dzień Ojca — domek na drzewie i spełnianie marzeń z dzieciństwa

Chyba każdy chłopiec choć przez chwilę marzył kiedyś o domku na drzewie, zdobywaniu nawet najwyższych wierzchołków i swobodnych harcach w koronach drzew. A parafrazując tekst z „Małego Księcia”: każdy ojciec był kiedyś małym chłopcem…

Niezapomnianym i wyjątkowym prezentem na Dzień Ojca jest bez wątpienia pobyt w domku na drzewie! Herbals Glamping oferuje taką możliwość! Dodajcie do tego luksusowe warunki, zniewalające widoki przez wielkie okna, pyszne jedzenie, możliwość kąpieli w wannie z hydromasażem i… czas spędzony wspólnie z ukochanymi dziećmi! To spełnienie wielu marzeń naraz — nie tylko tych z dzieciństwa!

Ganzjähriges Glamping-Zelt am See

Prezent na Dzień Ojca — wyjście naprzeciw potrzebom każdego Taty

Bardzo często, w dużej mierze, to na barkach ojców spoczywa dbanie o dobrostan rodziny. I mowa tutaj nie tylko o często sporym wkładzie finansowym w utrzymanie domu. To ojcowie najczęściej naprawiają to, co się zepsuło, wymieniają to, co się zużyło i wynoszą poza przestrzeń domu to, co w nim zalega… Nic więc dziwnego, że wszelkie troski dnia codziennego odbijają się na zdrowiu i witalności tak wielu ojców, którym — podobnie zresztą jak i mamom — przyda się odpoczynek!

Praktycznym, atrakcyjnym i jednocześnie wyjątkowym prezentem na Dzień Ojca będzie więc zapewnienie relaksu i odpoczynku w możliwie najlepszym wydaniu: w doskonałych warunkach i cudownych okolicznościach przyrody. I tutaj znowu wychodzi Wam naprzeciw Herbals Glamping!

Ganzjähriges Glamping-Zelt

Pobyt w domku na drzewie Herbals Glamping — pomysłowy prezent na Dzień Ojca

Całoroczne domki na drzewach Herbals Glamping gwarantują wypoczynek i spełnienie marzeń w jednym! Ulokowane pomiędzy dwoma taflami wody — Bałtyku oraz jeziora Jamno — obiekty, gwarantują masę możliwości spędzania czasu. Spacery, wyciszający kontakt z naturą podczas wędkowania, pobudzające wędrówki do centrum rozrywkowego Mielna — wszystko jest tutaj na wyciągnięcie ręki!

Do wyboru macie kilka rodzajów domków na drzewach:

Przyjedź do nas z ukochanym tatą!

Obawiacie się ryzyka związanego z rezerwacją terminu bez konsultacji z Tatą, ale jednocześnie chcecie zachować walory niespodzianki? Nie ma problemu! Idealnym prezentem na Dzień Ojca będzie specjalny voucher na pobyt w domku na drzewie, dzięki któremu wspólnie wybierzecie termin wypoczynku w wybranym obiekcie!

Niezależnie od tego ile wiosen ma na koncie Wasz Tata — pobyt w domku na drzewie Herbals Glamping z pewnością będzie dla Niego prezentem marzeń — szczególnie jeśli będziecie mu towarzyszyć! Pamiętajcie — najcenniejszym prezentem dla rodzica jest czas spędzony z dziećmi — nawet (a może szczególnie!?), jeśli same są już rodzicami i/lub dawno przekroczyły czterdziestkę!