Jesień nad morzem – gdzie najlepiej ją spędzicie?

Jeśli szukacie oazy spokoju, z dala od wielkomiejskich tłumów, za to w pobliżu pięknych widoków natury – jesień nad morzem będzie dla Was strzałem w dziesiątkę! Jedyny dylemat będzie dotyczył decyzji, czy spacerować dziś brzegiem jeziora, czy morza? Ale opcji spędzania czasu jest nad morzem bardzo wiele – nawet jesienią! Tylko gdzie się udać, by najlepiej wykorzystać czas? Obierzcie kurs na Mielno! Zakochajcie się w jesieni z Herbals Glamping!

Poznajcie Mielno od innej strony – złota polska jesień nad morzem

Kto jeszcze nie był nad morzem jesienią, koniecznie powinien nadrobić wypoczynkową zaległość. Cisza i spokój – niemal niedostępne w sezonie turystycznym – otulają nadmorskie, jeszcze kilka tygodni temu gwarne deptaki. Mielno, ze stolicy rozrywki i najlepszych wakacyjnych imprez, zmienia się w urokliwe, pełne klimatu miasteczko.

Choć w pobliskich klubach muzycznych nadal można tańczyć do rana, to właśnie osoby spragnione odpoczynku znajdą w Mielnie najwięcej atrakcji. Czy to niczym niezmącone leniuchowanie, czy aktywne formy spędzania czasu – Mielno staje na wysokości zadania! Usytuowane pomiędzy taflami wody – morza i jeziora – miasto, ma w sobie miejsca szczególne – całoroczne domki przy plaży lub\i w koronach drzewach – tak pięknych szczególnie jesienią.

Jesień nad morzem? Tylko w Herbals Glamping!

Mieniące się złotem drzewa, szum fal, wspierające ciało i umysł spacery, pyszne jedzenie i mnóstwo atrakcji do wyboru! Tak prezentuje się jesienna oferta pobytu w całorocznych domkach nad jeziorem Jamno, kilkaset metrów od morza. To tutaj możecie do woli podziwiać panoramę jeziora, zażywając jednocześnie kąpieli w wannie z hydromasażem. Chcecie wcześniej rozkoszować się przyrodą podczas wycieczki rowerowej? Nie ma problemu – rowery to jedna z wielu dostępnych (zupełnie za darmo) atrakcji dla gości ośrodka Herbals Glamping!

Co jeszcze czeka tutaj na Was? Wygodny, darmowy parking, korty tenisowe, sauna (na wodzie lub w domku – na wyłączność), różne boiska, sprzęt do sportów wodnych, place zabaw i mini park linowy dla dzieci oraz wiele innych atrakcji, gotowych do eksplorowania w każdą pogodę! U nas nawet deszczowe i chłodne dni, nabierają barw!

Rodzinny wypoczynek, romantyczny wypad we dwoje czy weekend z przyjaciółmi?

Jesienny wyjazd nad morze to być może ostatnia okazja do złapania oddechu w tym roku. To, jak spożytkujecie czas, zależy tylko od Was i od osób, z którymi go dzielicie. Niezależnie od tego, czy planujecie zakosztować jesieni nad morzem tylko w towarzystwie drugiej połówki, czy marzy Wam się wyjazd rodzinny – obiekty Herbals Glamping spełnią Wasze oczekiwania!

Domki i namioty dostępne są w wielu wariantach do wyboru – choć wszystkie wyposażone są w wysokim standardzie, zachwycającym nawet najbardziej wymagających gości, różnią się między sobą przede wszystkim wielkością i niekiedy dodatkowym wyposażeniem (w postaci np. sauny na wyłączność). Większość obiektów (w tym apartament) przeznaczonych jest dla czterech osób. Najmniejszy całoroczny “namiot” w drzewach to idealne miejsce dla pary, zaś największy domek pomieści komfortowo aż sześć osób!

Nie wyobrażacie sobie wyjazdu bez czworonożnych członków rodziny? Świetnie! My też kochamy zwierzęta i chętnie je z Wami ugościmy! Przygotowaliśmy pełen atrakcji plac zabaw dla psów, by również one – wraz ze swoimi opiekunami – spędzały czas w możliwie najlepszy sposób!