Wakacje wnuków z dziadkami w Herbals&SPA

Relacja dziadków z wnuczkami bez wątpienia należy do tych wyjątkowych. W związku z tym nie dziwi, że wakacje wnuków z dziadkami coraz bardziej zyskują na popularności. Gdzie warto się wybrać? 

Sprawdź Herbals&SPA w Mielnie 

Mielno prawdopodobnie nie kojarzy się ze spokojną przystanią, gdzie dziadkowie z wnuczkami mogą odpocząć i spędzić miło czas. Wszystko jednak zależy od ośrodka, na który się zdecydujecie. Herbals&SPA znacząco różni się od typowego hotelu w centrum Mielna. To położone z dala od głośnych części miasta ośrodek, gdzie naprawdę wypoczniecie, ale jednocześnie nie grozi Wam nuda! Każdego dnia będzie Was budzić przepiękny widok na jezioro Jamno. Gdy przyjdzie Wam ochota na wizytę nad morzem, to wystarczy kilkunastominutowy spacer, aby dotrzeć nad brzeg Bałtyku. Wszystkie najważniejsze atrakcje Mielna znajdują się w pobliżu, nie ma więc obaw, że będziecie potrzebowali dalekich spacerów czy dodatkowych wyjazdów samochodowych.

Dla dzieci mamy szereg atrakcji, które umilą im pobyt w Herbals&SPA. Przede wszystkim mamy dla nich otwarty plac zabaw, basen oraz mini park linowy. Do dyspozycji gości oddajemy również boisko do gier sportowych. Dzięki temu wnuki mogą się wyszaleć, ale będą jednocześnie pod okiem swoich dziadków, ponieważ wszystkie te atrakcje znajdują się na terenie ośrodka. Gwarantujemy bezpieczną i rodzinną atmosferę – jesteśmy nastawieni na obecność dzieci i uwielbiamy, gdy z pobytu w Herbals&SPA mają samą frajdę! Sprawdźcie, w jakich komfortowych warunkach przyjdzie wam spędzić wakacje wnuczków z dziadkami.

Wczasy dla dziadków z wnukami w Herbals&SPA

Dziadkowie, którzy chcą wzmocnić swoją więź z wnukami, oczekują, że wybrany przez nich ośrodek będzie nie tylko pełen atrakcji, ale i komfortowy. Nasze domki w 100% spełnią te oczekiwania. Jest w nich dużo miejsca dla 4 lub więcej osób, a dzięki ogromnym przeszkleniom pomieszczenia wydają się jeszcze większe! Gwarantujemy przepiękne widoki przez cały czas pobytu. Jezioro Jamno to nieoczywisty skarb MIelna – można tu nie tylko wędkować (świetna propozycja dla dziadków!), ale i podziwiać przyrodę. Dzięki temu jako dziadkowie macie pewność, że wasze wnuki nie będą przebodźcowane, a wakacji nie spędzicie w hałasie. W razie gorszej pogody możecie wypożyczyć bez żadnych opłat gry planszowe, pograć w piłkarzyki czy w bilard.

Seniorom ponadto oferujemy możliwość skorzystania z sauny lub usług SPA. To w końcu czas również dla Was, nie samym szaleństwem na plaży człowiek żyje. Na naszym terenie znajduje się także restauracja, w której możecie smacznie zjeść – mamy specjalne menu dla dzieci, ale i dorośli zjedzą u nas smacznie, zdrowo i z regionalnymi akcentami. Fani ryby prosto z morza na pewno się nie zawiodą!

Atrakcje poza ośrodkiem

Wakacje to oczywiście nie czas na siedzenie w jednym miejscu. Jak już wspomnieliśmy, z Herbals&SPA do morza jest zaledwie kilkanaście minut spacerem, ale to nie wszystko. Na naszym terenie dostępna jest bezpłatna wypożyczalnia rowerów, co może być świetnym rozwiązaniem dla aktywnych seniorów, którzy chcą zobaczyć okolicę z perspektywy rowerów. Nic tak nie buduje więzi rodzinnych jak wspólne wypady rowerowe! W okolicy Mielna jest mnóstwo tras o zróżnicowanym stopniu trudności – każdy znajdzie coś dla siebie. Więcej na temat atrakcji w Mielnie i okolicy przeczytasz w tym miejscu. Zapraszamy seniorów na niezapomniane wakacje z wnukami do Herbals&SPA, gdzie nie brakuje rozrywek, ale i spokojnego klimatu do wypoczynku.