Zrelaksujcie się w naszym hotelu z basenem i widokiem na morski krajobraz!

Morza szum, ptaków śpiew/Złota plaża pośród drzew./Wszystko to w letnie dni… Możecie mieć tylko dla siebie! Nadmorski klimat, sielski nastrój i zjawiskowe widoki w letnie, słoneczne dni — któż nie czeka z utęsknieniem na wakacyjny odpoczynek?! Tylko jakie miejsce wybrać? Hotele z basenem odkrytym nad morzem oferują wiele dogodności, ale jeśli chcecie czerpać pełen potencjał z urlopu nad morzem, ustawcie wakacyjny GPS na ośrodek Herbals Glamping!

Piękne plaże i kuźnia najlepszych wspomnień? Hotele z basenem odkrytym — polska pocztówka z wakacji

Choć Morze Bałtyckie nie jest najcieplejsze, największe, czy najbardziej lazurowe, to trzeba przyznać, że ma swój niepowtarzalny, urokliwy, wręcz magiczny charakter i przepiękne plaże! Co roku polskie rodziny decydują się, aby odpocząć właśnie nad Bałtykiem. Od dekad kolejne pokolenia najmłodszych Polek i Polaków wyczekują momentu, kiedy to wraz z rodzicami wyruszą na wakacje nad polskie morze.

Pierwszy oddech morskiej bryzy i jej podmuchy gładzące twarz, zapach iglastych drzew, spacery wzdłuż wybrzeża, delikatny masaż bosych stóp, szybujące na niebie mewy i cudne zachody słońca… Trudno się dziwić, że Morze Bałtyckie ma swoich wiernych miłośników i że tak mocno wpisuje się w pamięć.

Niegdyś namioty, drewniane, urokliwe domki lub pensjonaty rodem z PRL, a dziś eleganckie hotele z basenem odkrytym — polska pocztówka z wakacji prezentuje się przepięknie zarówno na regale wspomnień, jak i w planach na kolejne wczasy! Niech każde wakacje będą niezapomniane! My mamy na to sposób — domki nad samym morzem, z basenem odkrytym, taflą jeziora, ujmującą przyrodą wokół i prywatną plażą!

Hotele z basenem odkrytym nad morzem? Otwiera się przed Wami morze ofert

Wybór hotelu czy pensjonatu, w którym spędzicie wakacje, zapewne do prostych nie należy. Wachlarz ofert noclegowych jest niezwykle bogaty, co również nie ułatwia podjęcia decyzji, tym bardziej że wiele hoteli nadmorskich oferuje turystom podobne zestawy usług.

Spośród morza ofert to hotele z basenem odkrytym cieszą się olbrzymią popularnością. Oferują kąpielisko pod gołym niebem (miłośniczki i miłośnicy kąpieli słonecznych nie muszą rezygnować z opalania, jak w przypadku basenów zadaszonych), ale ze znacznie cieplejszą niż w Bałtyku wodą. Basen odkryty w hotelu to również zabezpieczenie przed psikusami natury, takimi jak pojawienie się w morzu sinic.

Osoby odwiedzające hotele z basenem odkrytym nad morzem mają zwykle nadzieję na szczyptę prywatności, brak konieczności walki o wolny leżak czy odrobinę miejsca na plaży. I tutaj często pojawia się problem. Jak uniknąć wakacyjnego rozczarowania? Postawić na ośrodek Herbals Glamping! Morze, jezioro i odkryty basen, to idealne połączenie dające wiele możliwości, a prywatna plaża stanowi wspaniałe rozwiązanie, kiedy tłumy turystów zaczną oblegać piaszczyste wybrzeże.

Całoroczne domki nad morzem — poznaj hotele z basenem odkrytym od najlepszej strony

Niestety rezerwacja miejsca w hotelu z basenem odkrytym nie gwarantuje tego, co najbardziej kuszące w tego typu opcji, czyli prywatności, czy nieskrępowanego dostępu do plaży i czystego kąpieliska.

Całoroczne domki nad morzem Herbals Glamping o nietuzinkowym charakterze i czarującym klimacie to idealny wybór dla osób, które szukają nad polskim morzem swojej zacisznej, prywatnej plaży i odkrytego basenu, w którym temperatura wody jest przyjemna, a jedyne odgłosy dochodzące z pobliża, to śpiew ptaków i szum drzew kołysanych na wietrze.

Wyposażenie domków jest równie zachwycające, co okoliczności otulającej je przyrody i z pewnością zadowoli oczekiwania wszystkich członków rodziny (niektóre obiekty wyposażone są w prywatną saunę czy wannę z hydromasażem).

Na terenie ośrodka dostępne są też liczne atrakcje, m.in.:

  • rowerki wodne,
  • ponton z silnikiem lub kajak,
  • mini siłownia,
  • boisko do mini hokeja, siatkówki, koszykówki i badmintona,
  • urocza sauna na wodzie.

Oferujemy też wygodne miejsce na ognisko lub grilla (dostarczamy zarówno niezbędne przybory, jak i jedzenie). Na naszych gości czeka również istna wisienka na torcie — pyszna i zdrowa kuchnia!
Nie wszystkie hotele z basenem odkrytym gwarantują wczasowiczom oczekiwany komfort i atrakcje na miarę prawdziwie udanego wypoczynku dla całej rodziny (łącznie z czworonogami!). Jeśli chcecie spędzić niezapomniane wakacje nad morzem i jednocześnie znaleźć miejsce, do którego zawsze warto wracać — odwiedźcie ośrodek Herbals Glamping — krainę nadmorskiego piękna i relaksu.